Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευματινή επίσκεψη στη Φυλής, πέρασμα απο αρκετά σπιτάκια και κατάληξη στο 66Α όπου η τσατσά μου παρουσίασε την Τατιάνα απο Ρωσσία όπως μου είπε, η οποία παρουσιάστηκε στο σαλόνι topless και χαμογελαστή. Ρώτησα εάν μπορούσα να της γλύψω τα πόδια και η απάντησή της ήταν θετική. Συνέχισα την βόλτα μου αλλά επέστρεψα σύντομα καθώς δεν είχα και πολλές αντοχές λόγω ζέστης...
Πέρασα στο δωμάτιο το οποίο έχει μόνο ένα κομοδίνο για να αφήνεις τα πράγματά σου και πολύ σύντομα ήρθε και η κοπέλα. Το πρόγραμμα που κάνει είναι υπερ-απλό, ούτε φιλιά, ούτε τριψίματα, ούτε γλύψιμο αρχιδιών, τίποτα. Η Τατιάνα είναι μία ψηλή κοπέλα, συμπαθητικούλα με μέτριο πρόσωπο, ωραίο κορμί,ξανθιά και με ένα μεγάλο tattoo στο δεξί μηρό.Είναι πολύ χαμηλών τόνων, αρκετά ντροπαλή, πιθανόν καινούργια στη δουλειά και σε καμμία περίπτωση δεν παίρνει πρωτοβουλίες. Αφού έγλυψα ποδαράκια, βυζάκια και λίγο μουνάκι, μου πήρε πίπα με προφύλαξη και μετά την πήρα ιεραποστολικά με τα πόδια στους ώμους. Το τέλος δεν άργησε να έρθει. Με ευχαρίστησε και έφυγε.
Συμπερασματικά η εμπειρία μου με την Τατιάνα ήταν πολύ μέτρια εώς αδιάφορη καθότι η κοπέλα δεν πάιρνει πρωτοβουλίες, δεν έχει όρεξη και δείχνει ότι δεν το κατέχει το θέμα ή δεν της αρέσει αυτό που κάνει. Προσωπικά την επόμενη φορά θα προσπεράσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, serafin, howbawdat και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού