Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159186
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις γύρισα από την συνάντηση με την Ίνα. Με είχαν εξιτάρει οι φωτογραφίες της καθώς φαίνεται να έχει τον τύπο του σώματος που με φτιάχνει πολύ. Οι φωτογραφίες της είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα, με μοναδική διαφοροποίηση ότι πρέπει να έχει βάλει 2-3 κιλάκια, και η μέση της έχει φαρδύνει λίγο. Τα μαλλιά της επίσης είναι μακριά πλέον. Όπως έχει γραφτεί ήδη, το στήθος είναι πολύ μικρό και στητό, εμένα μεν μου αρέσει πολύ, αλλά δεν συστήνεται φυσικά για τους βυζολάτρες.

Η κωλάρα της είναι φοβερή, μόλις την είδα στο σαλόνι καθώς ήμουν και πάλι χαπακωμένος, οι καύλες χτύπησαν κόκκινο. Μπαίνω στο δωμάτιο, προβληματισμένος για το ποιο πρόγραμμα να διαλέξω. Στην αρχή σκέφτηκα να διαλέξω αυτό των 60 ευρώ με το μασαζάκι, αλλά το εργαλείο από κάτω διαμαρτυρόταν έντονα, και φώναζε για ακάποτη πίπα. Ματάκι

Τελικά παίρνω το πρόγραμμα των 80 ευρώ με το ελεύθερο στοματικό, σοφή επιλογή όπως αποδείχτηκε. Έρχεται στο δωμάτιο, και μετά από κάποια ωραία προκαταρκτικά στα οποία μου πιπίλιζε τις ρώγες, έρχεται η ώρα της πίπας. Την είχα προετοιμάσει ήδη ότι τα ήθελα όλα στην πίπα σε slow motion. Ξεκίνησε πολύ καλά, χωρίς περιποίηση στα μπαλάκια, πράγμα που δεν με πολυτρελαίνει άλλωστε. Αρχικά η πίπα της ήταν κάπως αεράτη, αλλά μετά από δική μου εντολή άρχισε να σφίγγει περισσότερο τα χείλη στο εργαλείο, και η αίσθηση ήταν απλά καταπληκτική.

Άραξα στις μαξιλάρες και απολάμβανα το θέαμα. Χωρίς ίχνος υπερβολής, την άφησα να μου κάνει πίπα για τουλάχιστον 6-7 λεπτά. Μου άρεσε πολύ το ότι της έδινα οδηγίες τις οποίες εκτελούσε πιστά, πειθήνια. Έπαιζε με τη γλώσσα στο κεφάλι και με κοιτούσε στα μάτια, αλλά το αποκορύφωμα ήταν όταν της είπα να βάζει μόνο το κεφάλι στο στόμα και να με ρουφάει. Το έκανε 2-3 φορές με εκπληκτική μαεστρία, με έφτασε στο τσακ να εκραγώ.

Την σταματάω αμέσως, μου φοράει σκουφάκι, και πιάσαμε συζήτηση για λίγο, στοιχείο ευεργετικό για το εργαλείο μου, μια και πήρε τον χρόνο του να ανασάνει, ήταν έτοιμο να εκραγεί. Η Ίνα ανεβαίνει από πάνω σε κανονικό cow girl, και το παιχνίδι του να δίνω εντολές και να τις εκτελεί σαν καλοκουρδισμένη μηχανή συνεχίστηκε, προς μεγάλη μου χαρά. Της λέω αρχικά να τον καρφώσει όλο μέσα σιγά σιγά και μετά να μείνει ακίνητη. Το κάνει και η αίσθηση του μουνιού της ήταν υπέροχη. Κοιταζόμαστε στα μάτια, με βλέμματα που έλιωναν από την κάβλα.

Μετά της λέω να αρχίζει να κουνάει τη λεκάνη της αργά και κυκλικά, ενώ εξακολουθώ και είμαι καρφωμένος μέσα της μέχρι και το τελευταίο εκατοστό. Το κάνει με απίστευτη χάρη και μαεστρία, η κοπέλα το έχει, δεν υπάρχει καμία αμφιβολία από μένα, τα στησίματά της είναι απλά άριστα.

Μετά περνάμε σε πισωκολητό, όπου η θέα της κωλάρας της είναι απλά εκπληκτική. Την ξεκίνησα με αργές εισόδους, αλλά γρήγορα επιτάχυνα.

Τελευταία στάση ιεραποστολικό, όπου και κατάφερε να με εκπλήξει. Με το που μπαίνω μέσα της μου λέει: Τώρα θα σε γαμήσω εγώ! Μείνε ακίνητος. Χμμμ; Υπακούω, και όπως είμαι μέσα της αρχίζει να κουνάει τη λεκάνη της μπρος πίσω με αργή ταχύτητα στην αρχή, που όσο πήγαινε και επιτάχυνε όμως, μέχρι που έφτασε να κουνάει την λεκάνη της με ρυθμούς πιστονιού!

Μετά από κανένα φρενιασμένο λεπτό, την σταματάω γιατί ήθελα να την χύσω. Αρχίζω και μπαινοβγαίνω με αργούς ρυθμούς και πλήρεις διεισδύσεις, έβγαινα σχεδόν όλος έξω και ξανάμπαινα. Μετά από λίγο επιτάχυνα και η συμμετοχή της ήταν άριστη με κραυγούλες και προστυχόλογα. Έτσι μας βρήκε και το τέλος.

Ευχαριστήθηκα γαμήσι μάγκες, έφυγα από το στούντιο με ένα μεγάλο χαμόγελο. Τα 80 ευρώ για την ακάποτη πίπα μπορεί να ακούγονται, και να είναι πολλά για τις εποχές που ζούμε. Από τη στιγμή που μπορώ και τα δίνω για ένα απολαυστικό γαμήσι, προς το παρόν δεν με απασχολεί το ζήτημα.

Θα την ξανατιμήσω σίγουρα κάποια στιγμή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, serafin, filos78 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού