Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η εμψανιση λιγο πολυ γνωστη ...τη βαρδια μοιραζοντουσαν δυο κοριτσια η κατερινα και μια pregilf... Σαλοναρισμα της κατερινας ολο υποσχεσεις η τσατσα καλοσυνατη και αναλυτικη σε ολα βγαινει το 20αρικο και περασμα στο δωματιο.. Σκαει η Κατερινα και "τι ωραιο αγορι" "παιδαρε μου "και τα σχετικα... Ξαπλωνει και αρχιζει φιλαει λαιμο και ρωγες αργα και αισθησιακα ενω εγω ψαχουλευω τις βυζαρες της.. Την ξαπλωνω , ανεβαινω πανω της και της χωνευω το καβλι στα βυζια καθως αρχιζει και γουσταρει το περνει στο στομα, μπουκωμενη με κοιταει καλα καλα το βγαζω και τις δινω και τ @@ δεν λεω τα περιππιηθηκε καλα..μετα απο λιγο μου λεει" ξαπλωσε να στον παρω καλητεραα" αραζω και ξεκιναει μια τσιμπουκα υγρη, βαθεια, χωρις χερια, και ολο βλεματα.. Δεν το κρυβω αν δεν την σταματαγα θα με τελειωνε.. Της ειπα να ανεβει πανω μου για να χαζευω τις βυζαρες της να ανεβοκατεβαινουν ομως δεν το ειχε και πολυ (ειναι και καποιων κυβικων) την γυρναω ιεραποστολικα και αρχιζω να πιπιλαω παραλληλα τα βυζια της...φωνουλες καβλωτικες... Στησιμο στα τεσσερα και ετοιμασιες για την πισω πορτα οπου αδιαμαρτηρητα αντεξε δυνατες ,βαθιες ψωλιες και χαστουκακια στα κωλομαγουλα το τελος ηρθε στο στομα της που αδειαζα κοντα μισο λεπτο με τα ματια της να με κοιταζουν ολο απορια .. Χαιρετηθηκαμε με χαμογελα... Συμπερασματικα η Κατερινα το αξιζει το αξιζει 20αρικο κι οτι χανει απο εμφανισει το κερδιζει σε υπηρεσιες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 konstantinos-gko, nobodyelsebutme

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού