Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από πολλά χρόνια έγγαμου βίου και ξενερωτου σεξ αποφάσισα στα 40 μου να δοκιμάσω την τύχη μου στα δρομάκια της αμαρτίας πέριξ της Φυλής. Λόγω του ότι δυσκολεύομαι να τελειώσω σε μουνια σαμπρελες γύρισα όλη την περιοχή αναζητώντας τανα που να δινει κωλο.
Όσες πετυχα στη βάρδια με την συγκεκριμένη υπηρεσία ηταν ψιλομπαζα και μετα από μια κουραστική μπουρδελοτσαρκα στον καύσωνα κατέληξα σε αυτό το ισογειο.
Η τσατσά μου παρουσίασε δυο κοπέλες. Η μια πιτσιρίκα γυφτάκι αδύνατο με απλο προγραμμα και μια μελαχρινή με μπλε ανταύγεια, μέτριο στήθος και προσωπο και λευκό δερμα με φουλ πρόγραμμα.
Ρώτησα την τσατσά "σίγουρα δίνει κωλο?" Η απάντηση της ήρθε αβίαστα "ναι βέβαια απλά η κοπελα σε βλέπει πρώτα και αν δεν ειναι μεγάλος το κανει".
Η απάντηση της τσατσας αν και μου φάνηκε περίεργη, γνωρίζοντας ότι ο υψιστος δεν με προίκισε με μεγάλα προσόντα θεώρησα δεδομένο ότι θα κανω μπασιμο από την πίσω πόρτα.
Το πορνιδιο δεν άργησε να μπει στο μέτριο δωμάτιο και μου τον άρπαξε αμέσως στο στόμα χωρις σκούφο οπως της υπέδειξα. Οταν ο τσολιας μου ηρθε σε πλήρη στύση αρχισε η ...πεομετρηση!!! Ακολούθησαν σκηνές για γελια και για κλάματα. Η τύπισσα στη θεα των ταπεινών 17 εκατοστών μου έκανε σα να ειδε το Γκουσγκούνη στις δόξες του. " Είναι μεγάλος μου είπε και δεν το βάζω στον κωλο. "Συγγνώμη της λέω. Αυτό το λες μεγάλο? Εγώ μου λέει το κανω από κωλο μονο λίγους μήνες και δεν βάζω μεγάλα, αν θες ζήτα τα λεφτά πίσω.
Σαν ερασιτέχνης μπουρδελιαρης και μη διαβάζοντας τις κριτικές των προηγούμενων στο σάιτ για το συγκεκριμένο μπουρδελο, δεν έφυγα σκεπτόμενος που να τρέχω τώρα στη ζέστη για να βρω κωλο?
Μέγα λάθος. Η τανα ηταν σκέτη απάτη σε ΌΛΑ. Δυσανασχετούσε καθε φορά που της άλλαζα στάση. Μου εκανε παρατήρηση να μην πεφτω Πολύ πανω της Γιατί είμαι βαρύς. Μια μόνιμη γκρίνια στα πάντα και μια ξινιλα, η μούρη της μου θύμισε εφοριακό που πας να την ρωτήσεις πως να φτιάξεις τη δηλωση.
Υπό αυτές τις συνθήκες ακόμη και ενα χρόνο να ειχα αγαμητος ηταν επόμενο ο τσολιας μου να μαραζωσει. Η νεαρά φυσικά δεν έκανε καμιά προσπάθεια να τον επαναφέρει στη ζωή...το αντίθετο... και το αποτέλεσμα ήταν να με αφήσει συξυλο Γιατί τελείωσε ο χρόνος...Ούτε 10 λεπτά.
Γενικά κατάλαβα ότι αν πας αδιάβαστος σε μπουρδελο δύσκολα θα βρεις αυτό που θες.
Που καταντήσαμε? Ακόμη και για να γαμησεις Σήμερα πρέπει να κάνεις έρευνα αγοράς πρωτα στο ίντερνετ.
Δυστυχώς το ονομα της κοπέλας δεν το θυμάμαι σίγουρα καθότι ερασιτέχνης μπουρδελογαμιας ακόμη. Αλισια ή Αντζελίνα αν και κατάλαβα ότι αποτελεί παγια τακτική του οικου αυτή η συμπεριφορά.
Το μονο θετικό στην υπόθεση είναι η ανόρθωση του ηθικού Μου καθώς μια τανα με διαβεβαίωσε ότι ο τσολιας Μου είναι μεγάλος. μπορει να μου κόστισε
Ενα πεταμένο εικοσαρικο η...ανόρθωση αλλα Αφού το λέει αυτή κάτι θα ξέρει...
ΜΑΚΡΙΑ...ΡΕ ΟΥΣΤ!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
Theios Man
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 analjunkie, fouxter, nobodyelsebutme και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2017
Για την Αλέσια έχει αναφερθεί ότι είναι ψιλο-φόλα και επιλεκτική σε ό,τι αφορά το δώσιμο του κώλου της. Γενικά πάντως, για μένα το συγκεκριμένο μαγαζί είναι ή του ύψους ή του βάθους: Έχω φάει και φόλα, έχω ρίξει και πολύ καλό γαμήσι στον εν λόγω οίκο. Άλλη φορά, διάβαζε τις κριτικές πριν πας... Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1