Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στην Τζεσικα, υποκινούμενος απο τις φωτο του Doctor T.
Η Τζέσικα εμφανίστηκε στο σαλόνι και εκανε ενα γρηγορο περασμα, χωρις έστω, ενα χαμόγελο, πράγμα που με έβαλε σε υποψίες, αλλά επειδή εχα πάει αποφασισμένος για αυτή, ειπα να περασω. Το μαυρισμένο κορμί της σε συνδυασμό με το ξανθό μαλλί της, ειναι το δυνατό της σημείο. Ετσι αποφάσισα και αντί του απλού με 30, πήρα το πλήρες πρόγραμμα, για 50 ευρώ, με το σκεπτικό οτι με το 50ρι θα γλύκαινε!.
Πέρασα στο δωμάτιο, ετοιμάστηκα, και ηρθε. Ήταν με κατεβασμένα μουτρα ψυχρή και αμίλητη λες και της χρωστούσα!. Προσπάθησα να την καλοπιάσω, με κουβεντούλα αλλά ηταν μεσα στην ξυνίλα. Σκέφτηκα, δεν πειράζει, θα προσπαθήσω να βελτιώσω το κλίμα. Εξάλλου, τι την διαθέτουμε τοση εμπειρία!
Το σωμα της ειναι καλό, το βυζί σιλικονάτο, στητό, αλλά πολύ κακοφτιαγμένο και "αλλήθωρο" , με ελαφρά ακανόνιστο σχήμα (!) και κακή υφή και αίσθηση στο χαδι. Εξάλλου δεν αφησε και πολά χάδια στο βυζί, λέγοντας οτι την ενοχλεί!

Αρχισε μια μέτρια γυμνή πίπα, ενω χάιδευα το μουνί της με τα κρεμασμένα μουνόχειλα. Μόλις υπήρξε στήση, περασε βιαστικά το προφυλακτικό σαν κάλτσα. Την πήρα σε δυο στάσεις στο κρεβάτι, όπου ηταν εντελώς αμέτοχη και ψυχρή. Της ζητησα να σηκωθεί όρθια και δυσανασχέτησε. Της ειπα με γλυκό τρόπο, για να μην χειροτερέψει το ήδη κακό κλίμα, οτι ειχα πληρώσει πλήρες πρόγραμμα,το οποίο περιλαμβάνει πολλές στάσεις. Σηκώθηκε με δυσκολία και με βαρεμάρα. Στην ορθια σταση, δυσφορούσε φανερά και έτσι ξαναγυρίσαμε στο κρεβάτι, όπου, δυστυχώς, συνέχισε να ειναι ψυχρή, απόμακρη και ξυνή, δείχνοντας με κάθε τρόπο οτι κάνει αγγαρεία. Με αυτή την συμπεριφορά, δεν ειχα άλλη επιλογή απο το να τελειώσω γρήγορα, πραγμα που έγινε. Μετά, της ειπα, ηρεμα, οτι η συμπεριφορά της δεν ανταποκρίνεται στο ποσό που πλήρωσα και στις υπηρεσίες που έπρεπε να μου προσφέρει. Απάντησε με περισσό θράσος "ο,τι πληρώσεις παίρνεις!' Της υπενθύμισα οτι πλήρωσα 50 ευρώ για πλήρες πρόγραμμα, ηταν το μέγιστο ποσό που μου ανέφερε η τσατσά και έπρεπε να έχει καλύτερη συμπεριφορά. Με αυθάδεια μου απάντησε πάλι οτι κάνει αυτό για το οποίο έχει πληρωθεί! Μετά και απο αυτή την απάντηση, της ειπα να φυγει για να ντυθώ και απάντησε με κάτι δυσνόητο, που ακούστηκε σαν βρισιά.
Ειναι μια απο τις ελάχιστες φορές που έχω αντιμετωπίσει τοση ψυχρή αδιαφορία και έχω μετανοιώσει για τα λεφτά που έδωσα!. Μακριά, η ξυνή δεν αξίζει τα λεφτά της! Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lkjhgfdsaa, Doctor T, jerrone και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού