Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως λέει και ο τίτλος ήταν μια περίεργη κατάθεση αλλά πιστεύω άξια αναφοράς.
Κατά τις 4 τα ξημερώματα επισκέφτηκα τον οίκο. Είχα πάει στοχευμένα για την Ζάνα και την ομόσταβλη Ειρήνη που τις είχαμε πετύχει προχθές σε προσφορά για παρτούζα αλλά δεν είχα μαζί μου τα 30 ευρώ οπότε ώσπου να ξεπαρκάρω να βρώ πειραιώς κτλ είπα άστο για αύριο. Σήμερα πέτυχα την Ζάνα μόνη της και πέρασα.
Συνοπτικά η κοπέλα πρέπει να είναι από λίγο μετά τα 25 ως λίγο πριν τα 30. Αδύνατη - καλλίγραμη αλλά όχι κάτι το εντυπωσιακό. Είναι αγύμναστη αλλά λόγω του σωματότυπου της δεν ενοχλεί. Θέλω να τονίσω οτι είναι απο τις σπάνιες φορές που πέρασα σε δωμάτιο λόγω του προσώπου μιας κοπέλας. Δεν είναι τόσο όμορφο αλλά είναι σαν της συμπαθητικής γειτονοπούλας - φοιτήτριας που την πετυχαίνεις στο ασανσερ και σου μπαίνουν ιδέες. Στο δωμάτιο τώρα παρατήρησα τα εξής: έχει πάρα πολύ ωραίο δέρμα και στην όψη και στην αφή. Επιπλέον το δυνατό της σημείο είναι το στήθος. Για τα δικά μου γούστα είναι τέλειο. Είναι μικρομεσαίο (2,5-3) αλλα εξαιτερικά στητό και καλοσχηματησμένο. Πραγματικά ακόμα και οταν έσκυβε δεν έχανε το σχήμα του. Η αίσθηση του στο χέρι μου ήταν μαγική και η ρώγα ευαίσθητη όσο πρέπει.
Πάμε τώρα στις υπηρεσίες: Με το μπήκε στο δωμάτιο προσπάθησα να παίξω λίγο μαζί της πρώτα αλλά αμέσως με πήγε για πίπα (αφού τον καθάρισε και με ρώτησε πως το θέλω). Η πίπα της μέτρια, στο 1 λεπτό πήγε να περάσει προφυλακτικό και αφότου της ζήτησα να συνεχίσει έκανε κάτι π με ξενέρωσε. Το έβαλε στο στόμα της και συνέχησε την πίπα έτσι με αποτέλεσμα εγώ να έχω την έγνοια να της λέω μην το περάσεις ακόμα. Μετά απο 1 λεπτό το πέρασε και με ρώτησε πως θέλω. Κάναμε μόνο μια στάση, εγώ απο πάνω, οπου οφείλω να ομολογήσω οτι όχι μόνο είχε πάρει καλή θέση για κάρφωμα, αλλά όσο περνούσε η ώρα σηκωνε την λεκάνη της και απο κάποιο σημείο και μετά απλά την ξέσκισα και αυτή κολούσε πάνω μ.
Δυστυχώς όμως λόγω κούρασης και προηγούμενης κατάθεσης η ώρα περνούσε χωρις να τελείωνω .ωσπου κάποια στιγμή (κάπου στα 8-10 λεπτά) η τσατσά την φώναξε. Εκεί λοιπόν ξεκίνησε την χειρότερη μαλακία που μου έχουν πάρει ποτέ αφου απλά με πονούσε οπότε το κάνα μόνος μου για να δούμε άσπρη μέρα. Πίπα αρνήθηκε.
Στην επικοινωνία δεν είπε άλλη λέξη απο νταβάι.
Συνοψίζοντας είναι μια όμορφη και καθαρή κοπέλα που χωρίς να προσφέρει τις top υπηρεσίες δεν είναι σίγουρα και ξεπέτα. Φευγοντας δεν ένιωθα οτι είχα μια αξιομνημόνευτη εμπειρία, αλλά δεν έκλαιγα και τα λεφτά μου. Δεν το θεωρώ απίθανο να ξαναπεράσω μαζί της(πράγμα που το κάνω σπανίως) γιατί μάρεσε εμφανισιακά και γιατι δίνω μεγάλες πιθανότητες η απόδοση της να ήταν πεσμένη λόγω προχωρημένης ώρας(περασμένες 4).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Djole77, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού