Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150128
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Όταν κατεβαινω πατρα επισκεφτομαι τα επαρχιώτικα μπουρδελα και κάθε φορα αφου παω το μετανιώνω.Στο συγκεκριμενο τσαρδι εχω αφησει πολύ χρημα γιατι είμαι τακτικος πελατης και εφόσον οι κοπελες εδώ και 2 χρονια είναι οι ιδιες της εχω γνωρισει ολες.Αυτα τα δυο χρονια δουλευουν η χοντρη η παολα η αλεξανδρα η αδυνατη μια δαναη και μια ρεβεκκα.Εμφανησιακα ολες είναι κατω του μετριου κλασικες γκομενες του μεταξουργιου με λιγα λογια απλα αντι για 10 ευρω τις πληρωνεις 25!!!
Εφόσον επιλεγω τη παολα αφου με ξερει και την ξερω μπαινω δωματιο και πρωτο πραγμα που αντικριζω είναι ένα σεντονι γεματο μπιχλα σιγουρα ειχαν μερες να το αλλαξουν τελος παντων καθομαι στην ακρουλα του κρεβατιου και λεω από μεσα μου μετα θα παω στον κλιβανο.
Περιμενα τη παολα να ερθει και για άλλη μια φορα εκανε να μπει στο δωματιο κανα 20 λεπτο και παραπανω μπορει.Τελος παντων ερχεται διχως καμια ορεξη για σεξ βγαζει τα ρουχα και ξαπλωνει σαν αγελαδα στο κρεβατι.Λεω μεσα μου ας παρω τα ινια αλλα δεν... ολο μου πιανε τη παρλα για ασχετα θεματα δεν ειχε ορεξη βαριοταν για σεξ παρολο που τη ξερω 2 χρονια η κοπελα ολο και χειροτερευει δεν ρολαρει πια καθολου.Εντωμεταξι ουτε πιπα μου πηρε ουτε τιποτα μπαινω μεσα της ιεραποστολικα για αρχη παλι τα ιδια αρχισε να μου λεει μαλακιες ασχετες και εκει που αρχιζα να ανεβαζα ρυθμους μου λεει είναι και άλλος πελατης και περιμενει και σηκώνεται και φευγει χωρις να εχω τελειωσει,εντωμεταξι μενω μαλακας γιατι είμαι πελατης της τοσα χρονια και αυτό δεν το ειχε ξανακανει.καθως ντυνοταν της λεω είμαι πελατης και με αφηνεις χωρις να τελιωσω και μου λεει δεν γινεται καθυστέρησες της λεω θα με χασεις από πελατη και μου απανταει με σιγουρια δεν νομιζω και της λεω καλα θα δεις.Μολις εφυγε από το δωματιο κοιταω στο κινητο μου το χρονο παραμονης της στο δωματιο και ο συνολικος χρονος που εκατσε στο δωματιο ηταν 5 λεπτα!!!
Περα ότι μπορει να το εχουν βρει μονοπωλιο απλα πρεπει ο ιδιοκτητης του μπουρδελου οπωσδήποτε να ξαποστειλει τη παολα αλλα και τις άλλες κοπελες και να φερει νέο αιμα στο τσαρδι γιατι αλλιως σιγουρα θα κλεισει,οι τακτικοι πελατες το κρατανε και κατι κοπελες σαν την παολα τους διωχνει και αυτους τοτε σιγουρα θα παει φαλιμεντο.
Μπορει η παολα να μπαινει πια στα δωματια με το χρονομετρο στο χερι,ο ιδιοκτητης όμως πρεπει να της σφυριξει τελος χρονου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάολα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, fouxter, howbawdat και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού