Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να γράψω και εγώ μια κριτική αν και υπάρχουν πάρα πολλές για τη συγκεκριμένη κοπέλα.

Κανονίσαμε σε ξενοδοχείο να έρθει να με βρει. Από τη φωνή της στο τηλέφωνο φάνηκε πως είναι γλυκύτατη κοπέλα και δεν έπεσα έξω. Ανοίγω τη πόρτα. Η κοπέλα είναι 30+, ξανθιά (βαμμένο), γύρω στο 1,70, λεπτούλα, γλυκό προσωπάκι, χείλια σαρκώδη από πλαστικές και γενικά θα πρέπει να έχει κάνει και πλαστικές στο πρόσωπο και στο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι μια γλυκιά παρουσία η οποία προδίδει από το πρόσωπό της πως δεν είναι Ελληνίδα. Ελπίζω να έδωσα μία καλή περιγραφή για το τι πρόκειται να συναντήσετε.

Πολύ καλά ελληνικά με μια μικρή προφορά, ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ, κοινωνικότατη, και χαμογελαστή. Τονίζω το ευγενέστατη γιατί φανταστείτε πως είναι από τους ανθρώπους που αν σε ρωτήσουν πληροφορίες στο δρόμο θα σκεφθείς μετά 'ααα, τι ευγενική κοπέλα Χαμόγελο '

Mε ρώτησε πριν αρχίσουμε τι μ'αρέσει στο σεξ, αν έχω κάποια φετιχ κτλ. Πολύ επαγγελματικό εκ μέρους της και το είπε και με πολύ ζεστό τρόπο που μ'έκανε να νιώσω άνετα.

Τη γδύνω και χωρίς υπερβολές το δέρμα της είναι ό,τι πιο μαλακό έχω αγγίξει στη ζωή μου με εξαίρεση κάτι τροφαντά μωρά! Απίστευτο δέρμα, της το είπα φυσικά και ρώτησα αν βάζει κρεμούλες. Μου είπε πως είναι φυσικό και το πιστεύω γιατί ήταν από τη κορυφή έως τα πατουσάκια της πολύ μαλακό!

Στο σεξ πολύ ανοιχτή, θα κάνει αμέσως ό,τι της πεις χωρίς να δυσανασχετήσει. Για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα μια μεγαλύτερη πρωτοβουλία αλλά γενικά την έκοψα χαμηλών τόνων και εκτός κρεβατιού. Πάντως αν αρχίσεις να τη γαμάς άγρια μπαίνει στο κλίμα, δεν είναι κούτσουρο. Γενικά σε προσέχει πολύ και θέλει να περάσεις καλά μαζί της και αυτό το εκτίμησα. Το handjob που μου έκανε με τρέλανε. Πολύ αισθησιακό. Ήξερε που να αγγίξει και που να χαϊδέψει. Είχα κλείσει τα μάτια μου καθώς αυτή με χάιδευε και της είχα πει όταν πω τελειώνω να τον βάλει στο στόμα της και να τον ρουφήξει. Έτσι και έγινε! Τέλειωσα στο στόμα της. Δεν ορκίζομαι γιατί είχα ξαπλώσει στο κρεββάτι αλλά έχω την εντύπωση πως τα καταπιε. Δεν ξέρω αν τα έφτυσε μετά αλλά πάνω μου δεν άφησε τίποτα ;)

Αυτά μάγκες. Τη προτείνω σε αγαπούληδες. Γράφω 'Ίσως' να ξανασυναντούσα τη κοπέλα όχι επειδή είχα κάποιο παράπονο (άψογη σε όλα) αλλα επειδή θα προτιμούσα πιο άγρια φάση και μια φατσούλα που να μοιάζει περισσότερο με μεσογειακό στυλ όχι με βαλκανικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Geep9791, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού