Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173983
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μυρτώ την είχα συναντήσει άλλες τέσσερις φορές στο παρελθόν.
Είχα ένα επαγγελματικό δείπνο με πελάτες συνεργάτες από Γερμανία οι οποίοι Είχαν έρθει στην Ελλάδα με τις συζύγους τους.
Γνωρίζοντας τη φινέτσα την ποιότητα και το στυλ της κοπέλας σκέφτηκα να πάμε μαζί στο τραπέζι.
Έτσι Έκλεισα ένα τρίωρο ραντεβού εξήγησα στην πολύ εξυπηρετικη τηλεφωνήτρια τη φύση της συνάντησής μας και τι περίμενα από την κοπέλα...
Ήρθε πρώτα στο χώρο μου και όταν άνοιξα την πόρτα εντυπωσιάστηκα...
Μαύρη στενή μέχρι το γόνατο φούστα άσπρο πουκάμισο και μαύρα ψηλοτάκουνα πέδιλα που σε συνδυασμό με το μαυρισμένο δέρμα της δεν άργησαν να με καυλωσουν!!!
Αν και δεν το είχα κατά νου μόλις την είδα Την τράβηξα στο κρεβάτι και θυμήθηκα Πριν πάμε στα σαλόνια Πόσο καλή είναι και στα αλώνια!!!!
Γυμνασμένο φιδίσιο σώμα , Ωραίο βυζί με ρωγαρες , σφιχτό κώλο και γοητευτικά αγριο προσωπο!!!
Πηδηχτηκαμε για κανένα μισάωρο και αυτό ήταν αρκετό για να μου φτιάξει τη διάθεση για το επαγγελματικό σκέλος της βραδιάς...
Αφού έκανε ένα ντουζ και ξαναβαφτηκε φύγαμε για το εστιατόριο και εκεί με δικαίωσε για την επιλογή μου να την πάρω μαζί μου...
Εξαιρετικά κοινωνική , ανταπεξήλθε πέραν των προσδοκιών μου στις προσδοκίες μου...
Ήταν η πρώτη φορά που στην Ελλάδα χρησιμοποίησα μία γυναίκα σαν σύνοδο σε μία κοινωνική εκδήλωση Γιατί στο εξωτερικό το χω κάνει άλλες τρεις φορές...
Η Μυρτώ Ήταν εξαιρετική και στο κρεβάτι και στο τραπέζι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
360€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, IvanTheGreat, OUROBOROS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού