Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο καιρό που είχα δει την Γιασμίν αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο μαζί της για να τσεκάρω επιδόσεις ο ίδιος μιας και είχα διαβάσει πολλά για την συγκεκριμένη ότι είναι καλή, ότι είναι φόλα, ότι κάνει παπάδες κλπ.Γενικά οι σχετικές κριτικές και ενημερώσεις για την κοπέλα παρουσίαζαν επιδόσεις ασταθείς η του ύψους ή του βάθους. Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχει κάποια γενική κατεύθυνση παρά να πάρεις το ρίσκο και έτσι έπραξα και εγώ ξέροντας ότι παίζοντας fifty- fifty με τις πιθανότητες.
Την Γιασμίν την έχουν περιγράψει αναλυτικά παρακάτω οι συναγωνιστές αλλά για να τηρήσω τους τύπους μιας και συνηθίζω να περιγράφω τις κοπέλες θα αναφέρω ότι πρόκειται για πιπίνι 19 Μαίων κατά δήλωση της που μάλλον είναι αληθής γιατί έχει baby face,κοντή,λεπτή,με μαλλιά μαύρα στο ύψος των ώμων της, μικρά στήθη,ομορφούλα.Παρουσιάζεται πλέον με τσαχπινιά και χάρη στο σαλόνι.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, παρόλη την σύντομη της παραμονή μιλάει Ελληνικά απότι διαπίστωσα και αυτό σημαίνει ή ότι είναι φοβερά έξυπνη ή ότι έχει κάποιους μήνες στην χώρα μας. Αγγλικά καταλαβαίνει επίσης και μπορείς να συνεννοηθείς. Της έκανα κοπλιμέντα για την ομορφιά της και με ευχαρίστησε.
Απο γλωσσόφιλα που έχει γραφεί προσωπικά εμένα μου έδωσε πολύ λίγα στην αρχή αλλά στην πορεία δεν συνέχισε.Ιδιαίτερα προκαταρκτικά δεν υπήρξαν απο μέρους της πέραν αυτών των δύο τριών φιλιών με μέτρο που περιγράφω.Μου είπε να ξαπλώσω και με ρώτησε πως θέλω την πίπα και της είπα.Αμέσως με καθάρισε με μωρομάντηλο.Άρχισε να τον βάζει μέσα στο στόμα της και να τον πιπώνει. Είχε ξαπλώσει δίπλα μου με ανοιχτά τα πόδια και της χάιδευα το μουνάκι της. Μου είπε να μην της βάλω δάχτυλο και συνέχισα να την χαιδεύω. Η πίπα της δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Ήταν άχρωμη,μέσης ηδονικότητας όπως οι πίπες που κάνουν οι περισσότερες πιτσιρίκες συνάδελφοι της. Το θετικό ότι ήταν άνευ πλαστικού περιβλήματος αλλά σίγουρα επιδέχεται βελτιώσεως.Της είπα να περιποιηθεί τα δίδυμα και απλά έβαλε τα χέρια πάνω και έκανε κάτι ήχους με το στόμα και καλά ότι γλύφει. Της είπα για να την βγάλω από την δύσκολη θέση ότι δεν είμαι ξυρισμένος και μάλλον αυτό την ενοχλεί.Μου το επιβεβαίωσε και της είπα να συνεχίσει την πίπα.
Στην στάση του 69 άρχισα να γλύφω το μουνάκι της αυτή έκανε πίπα με handjob. Όταν την έγλυφα τραβιόταν λιγάκι μπροστά ή δεν ήθελε να χύσει ή δεν της πολυάρεσε το 69.Μετά απο μόνη της μου είπε ΟΚ και μου πρότεινε να περάσουμε στο σεξ.
Στην επίμαχη τοποθέτηση του προφυλακτικού όπως πήγε να το τοποθετήσει το έσκισε με τα νύχια της.Είχε κάνει μανικιούρ και τα νύχια της ήταν βαμμένα λευκά.Ζήτησε απο την υπηρεσία να της φέρει δεύτερο προφυλακτικό. Παιδεύτηκε αρκετά ως προς την τοποθέτηση και μάλιστα μου ζήτησε συγγνώμη για αυτό.
Η καλύτερη στάση με το πιπίνι ήταν με αυτήν απο πάνω μου.Μάλιστα βοηθάει και ο καθρέπτης στο ταβάνι να βλέπω πως την γαμάω.Ανέβηκε πάνω μου και αγκαλιαστήκαμε σφιχτά ενώ με έγλυφε σε λαιμό και αυτί και αναστέναζε. Τον έπαιρνε αρκετά βαθιά και μάλιστα το έκανε η ίδια συσπώντας την λεκάνη της.Σε αυτήν την στάση την απόλαυσα αρκετά και η πιτσιρίκα έδωσε ρεσιτάλ.
Στην στάση του πισωκολητού ένωσε τα πόδια της και τούρλωσε το κωλαράκι της.Την γαμούσα και μπορούσα να νιώσω το σφιχτό της μουνάκι.
Κατόπιν στην κανονική στάση όπως την γάμαγα άκουσα την φωνή της τσατσάς να ρωτάει την κοπέλα αν όλα είναι καλά.Όσο την γαμούσα η κοπέλα κουνούσε την λεκάνη να μπαίνει βαθύτερα και με είχε αγκαλιάσει σφιχτά. Μετά απο λίγο η κοπέλα μου είπε ότι πρέπει να τελειώσω.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να ξαπλώσει.Χάιδευα το μουνάκι της και όταν ήμουν έτοιμος της έριξα μία μεγάλη ποσότητα σπέρματος στην κοιλιακή της χώρα. Πήρα χαρτί και την σκούπισα. Κάπου εκεί η τσατσά άρχισε να φωνάζει ανυπόμονα την κοπέλα. Μάλιστα απο τις αντιδράσεις της μικρής φάνηκε σαν να έχει μπουχτίσει απο αυτό και την έχει αγχώσει. Της είπα να κάνει λίγο relax όσο ντυνόταν. Μου είπε πως δεν γίνεται και αφού ντύθηκε αποχώρησε.Η συνεύρεση ήταν κάπου στο δεκάλεπτο.
Εν κατακλείδι η Γιασμίν είναι μία κοπέλα νοστιμούλα αρκετά νεαρής ηλικίας, η πίπα της ήταν μέτριας υφής και επιδέχεται βελτιώσεως και στο 69 ήταν κάπως βιαστική, στο σεξ δεν έκλεψε και γαμήθηκε σωστά σε όλες τις στάσεις.Μάλιστα συμμετείχε και αυτή. Η εξυπηρέτηση όπως κατάλαβα γίνεται ανάλογα με τα κέφια και το τι εντύπωση θα δώσει ο πελάτης στην κοπέλα. Μάλλον η κοπέλα είναι Picker κινείται δηλαδή επιλεκτικά ανάλογα με το αν τις κάνει κλικ ο πελάτης και φαίνεται σε κάποια πράγματα ότι προσπαθεί να βρει ακόμα τα πατήματα της, μην ξεχνάμε άλλωστε ότι είναι και πιτσιρίκα. Με αυτό θέλω να πω ότι σαφώς τις λείπει η εμπειρία και ο επαγγελματισμός.Στα αρνητικά θα βάλω και τον χρόνο που φαίνεται να έχει αγχώσει και την κοπέλα αλλά όπως κατάλαβα κυρίως ευθύνεται η υπηρεσία. Οι γενικές μου εντυπώσεις ήταν καλές, πολύ καλές και πόσο μάλλον άριστες δεν ήταν γιατί πρέπει να βελτιωθεί στις παραμέτρους που επισήμανα. Την κοπέλα αυτήν την αφηνω στην επιλογή σας καθαρά αν την επιλέξετε η όχι. Ούτε την προτείνω, ούτε την απορρίπτω. 50-50 οι πιθανότητες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2017
Ωραία κριτική από ένα μέλος με πολλά χιλιόμετρα στα ποδια.Μια ερώτηση,μόλις την έχυσες στην κοιλιά,απλώς σκουπίστηκε με χαρτί;Λες να πλύθηκε πριν πάει στον επόμενο;Πολύ extream μου φαίνεται...Δε θα την πλησίαζα με τίποτα
10 Ιουλίου, 2017
Την σκούπισα εγώ με χαρτί ντύθηκε και αποχώρησε. Δεν ξέρω αν κατόπιν έκανε ντουζ που πρέπει να κάνει μετά από κάθε πελάτη.Οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά.Πάντως όταν ήρθε σε εμένα ήταν καθαρή.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2