Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον βολτα στην αθηνα..και τι να κανουμε ?τι να κανουμε? μα να γαμισουμε φυσικα!....ερχεται το πλασμα στο ξενοδοχειο..και βλεπω μια μελαχροινη κοπελα..με ωραια ματια ...κοντα στο 1.68...στηθος 2αρι.....αλλα παρολο ..που τα γουστα μου ειναι ψηλες ξανθιες..διαισθανθηκα οτι εβγαζε κατι σεξυ...γδινεται και να ο κορσες της φωτο...χμμμ ωραια σκεφτομαι..αλλα ο κορσες ειχε και την πρακτικη του αξια γιατι εκρυβε τα τατουαζ που ηταν ολα συγκεντρωμενα στο υψος..κατω απο το στηθος..
ξεκιναει πιπα..μηχανικη αλλα ακουραστη...μετα απο κανενα πενταλεπτο ξεκινησαμε. λιπαντικο...αλλα τα πηγαμε καλα..γενικα το χει...δεν εβγαζε κατι ψευτικο....τελειωσα..στο προφυλακτικο..και αρχισαμε και λιγη κουβεντουλα καθως τα αγγλικα της ειναι καλα...και σιγουρα καλυτερα απο τα δικα μου...νοσοκομα μου λεει ηταν στην αγια πετρουπολη...εγω παντως...διεκρινα πολλαααα χιλιομετρα..τεσπα...ζεστο κοριτσι και σεξυ...με λιγα λογια...και για να ολοκληρωσω οπως μου χει πει μια γυναικα την γκαβλα ειτε την εχεις ειτε δεν την εχεις...ε αυτην την εχει..!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, ΦΑΚΙΡΗΣ, blizardeye και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού