Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και οι απόψεις ήταν διφορούμενες για το πιπίνι μετά από 2-3 φορές που την είχα δει σε άλλες βόλτες αποφάσισα να περάσω. Ευτυχώς δεν το μετάνιωσα. Το μωράκι είναι πολύ καλό μέσα και δεν την φαίνεται στο σαλονάρισμα μιας και βγαίνει αρκετά αμήχανη και ντροπαλή. Στον αγώνα πολύ καλή, σεξάκι γκομενίστικο με φιλιά, αγκαλιές, στησίματα πολύ καλά, τρέλα και κορδέλα. Γενικά γούσταρε πολύ και επιζητούσε τη σωματική επαφή συνεχώς. Μωρέ μπράβο είπα από μέσα μου όρεξη. Ναι!. Κατάθεση στα 4 σφαλιαρίζοντας το εξαιρετικό της κωλαράκι χωρίς μα μου. Κουλ

Συμπερασματικά, πρόκειται για ένα αρκετά εμφανίσιμο κοριτσάκι με φοβερό κωλαράκι. Πέρασα εξαιρετικά και δεν το περίμενα η αλήθεια είναι μιας και είχα διαβάσει αρκετά αρνητικά. Να σημειώσω ότι της άρεσα εμφανισιακά. Ίσως αυτό και να παίζει ρόλο στο πόσο καλό κρεβάτι κάνει εξού και οι αμφιλεγόμενες κριτικές. Μαύρο, κατάμαυρο στην αντιπαθητική τσατσά, η οποία είναι με το χρονόμετρο στο χέρι και φωνάζει κορίτσι μου είσαι καλά και άλλες γνωστές μαλακίες. Ναι μωρή μαλάκω καλά είναι, πηδιέται και γουστάρει! Α στα διάλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, diaithil1975, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού