Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159186
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερή μου επίσκεψη χτες στο συγκεκριμένο στούντιο. Δεν πρόκειται να ξαναγράψω για τον χώρο ή τη τσατσά, τα έγραψα στην περασμένη κριτική μου και δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερα αρνητικό. Απογευματινή βάρδια, δούλευε η Ρενάτα.
Αρχικά, η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες που υπάρχουν στο ίντερνετ.
Απλό πρόγραμμα 50 ευρώ, με μασάζ 60, 69 δυστυχώς δεν κάνει, για τα υπόλοιπα δεν θυμάμαι τις τιμές, πάντως υπήρχε πρόγραμμα και για πρωκτικό. Πήρα το πρόγραμμα με μασάζ.
Η τσατσά με οδήγησε στο δωμάτιο, έκανα ένα μπανάκι και μετά από λίγο ήρθε η Ρενάτα. Ξεκίνησε ανεβαίνοντας πάνω μου φιλώντας με και γλείφοντάς με στο στήθος ενώ μου έτριβε τον πούτσο με τα μπούτια της ενώ εγώ έτριβα το μουνάκι της (μιας και δεν κάνει 69 φαντάστηκα ότι δεν θα δέχεται και δαχτυλιάσματα, οπότε παρέμεινα εξωτερικά). Ύστερα γλείψιμο στις βυζάρες και τα πόδια της. Το βυζί μεγάλο και στητό. Μετά λίγο ισπανικό, πέρασμα προφυλακτικού και βαθύ τσιμπούκι τρίβοντας πάλι το μουνάκι της. Σε κάποια φάση κόντεψα να χύσω οπότε τη σταμάτησα για να περάσουμε στο κυρίως μενού. Πρώτη στάση reverse cowgirl με θέα την κωλάρα της. Ύστερα στήσιμο στα τέσσερα με μερικά ελαφριά χαστούκια στη σφιχτή κωλάρα της και το τέλος δεν άργησε να έρθει, χύνοντας τελικά μέσα της. Αφού πήραμε μια ανάσα με ξάπλωσε μπρούμυτα και μου έκανε ένα πεντάλεπτο μασάζ, όχι τίποτα το ιδιαίτερο.
Εν ολίγοις, μια πολύ ευχάριστη συνάντηση. Σώμα μοντέλου, συνεννόηση χωρίς κανένα πρόβλημα (παρότι Σέρβα όπως δηλώνει μιλούσε άπταιστα ελληνικά, οπότε μάλλον είναι αρκετά χρόνια στην Ελλάδα). Το μόνο αρνητικό για εμένα είναι ότι δεν κάνει 69 και όντας λάτρης του γλειφομουνιάσματος στο τέλος ένιωσα κάτι να μου λείπει, χώρις όμως αυτό να σημαίνει ότι "μετάνιωσα" ή κάτι τέτοιο για τη συνεύρεση. Για όσους δεν έχουν κάποιο ιδιαίτερο πάθος με το γλειφομούνι συνιστώ τη συγκεκριμένη κοπέλα ανεπιφύλακτα, προσωπικά όμως δεν ξέρω αν θα ξαναβρισκόμουν μαζί της.
Στη βαθμολογία της κοπέλας, του χώρου και της τσατσάς όλα είναι τα μέγιστα νούμερα που με άφηνε να βάλω το σύστημα. Στο πάρκινγκ άφησα το 3 επειδή έχοντας μηχανάκι το πάρκινγκ είναι κάτι που δεν με απασχολεί ιδιαίτερα, τα αυτοκίνητα δεν ξέρω κατά πόσον θα μπορούν βρουν θέση στην περιοχή. Στη σχέση απόδοσης τιμής έβαλα 6 (με μέγιστο από το σύστημα το 7), επειδή το μασάζ δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Grigori Rasputin, serafin, Λουκουμάς και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού