Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ραντεβού πριν λίγο καιρό στο κέντρο την σκέφτηκα στα τελείως χαζά μην έχοντας πολλές επιλογές στο φουλ,
τηλεφωνακι και σε μια ώρα τσουπ νατη,
πολύ απλά ντυμένη σαν ένα κορίτσι που το βλέπεις στο δρόμο και οκ δεν σε τραβά και πολύ αδύνατη σχετικά ψιλή με ωραίο κορμάκι.
Στο ζουμι…βγάζει τα ρουχαλάκια της και αποκαλύπτει ένα ωραίο κωλαράκι με δυο βυζάκια μικρά αλλά με ωραία καυλωτικη ρογιτσα ,
φτάνουμε στα του κρεβατιού ξεκινά με μια πολύ βαθιά πιτ[π]α καθαρά ρομανική βαθιά εξαφανίζοντας όλο το εργαλείο …
για να μην το συζητάμε πολύ πέρασμα σκούφου και ξεκινάμε γαμησι στο μουνακι ατελείωτο μετά από 10 λεπτά ανελέητου σφυροκοπήματος …
ήρθε η ώρα με την δική της παρότρυνση και με δίκες της λέξεις να της σκίσω των κωλο,
έτσι μου είπε χωρίς σάλια χωρίς τίποτα όρμησα μπήκα μέσα σφυροκοπώντας την μέχρι τέλος …
η κυρία καύλωσε πολύ και με παρότρυνε να συνεχίσω μετά από κανένα 20λεπτο έγινε η κατάθεση στων κωλο της...
μπανακι ντουζακι λίγο κουτσομπολιό και επειδή η ώρα είχε περάσει της των έδωσα για μια τελευταία..πιτ[π]α..
χύνοντας πάνω στα βυζάκια της έτσι αποχαιρετισθήκαμε με μια ανάμνηση ότι αυτός ο κωλος θέλει πολύ γαμησι …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
anon.
Μέγας
Εγγραφή:
21 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
19.123
Πόντοι:
4.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μωυσής, spunky13, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2017
ΑΔΕΛΦΕ ερωτηση? γαμιεται καλα απο των πωπο?αξειχη το 100 Ματάκι
I5
iraklis 53
05 Ιουλίου, 2017
Πως βρίσκουμε το τηλ της κοπέλας φίλε μου;;;μπορεί να μου το στείλεις;;
06 Ιουλίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελο μπράβο μπηχτμαν...
06 Ιουλίου, 2017
"...χύνοντας πάνω στα βυζάκια της έτσι αποχαιρετισθήκαμε με μια ανάμνηση ότι αυτός ο κωλος θέλει πολύ γαμησι …"

Συμφωνώ ότι θέλει πολύ γαμήσι,αλλά εχει φάει και πολύ γαμήσι θα συμπλήρωνα...Τέλειος κώλος! Πράγματι!

11 Ιουλίου, 2017
θέλω κι εγώ το τηλ της Μαρίας, άν μπορείς αγαπητέ...@ + !
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5