Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση στις 00.00 το βραδυ Κυριακης προς Δευτερα. Επικοινωνια με το γραφειο αψογη! Ευκολη προσβαση στο ξενοδοχειο και παρολο το αφορητο της ζεστης λεω δεν γαμιεται πανε!
Χτυπησα την πορτα και με περιμενε με ενα ωραιο φορεματακι και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα!
Λιγο social και μπαινω για μπανιο!
Οταν βγηκα με περιμενε γυμνη, το a/c ειχε δημιουργησει μια πολυ ωραια δροσερη ατμοσφαιρα στο δωματιο (THNX GOD FOR A/C). Εδωσα το δωρακι της αν και δεν με το ζητησε και με ειπε μπορουσες να μου το δωσεις και μετα! +++
Ξαπλωσαμε στο κρεβατι για λιγο ακομα social και ξεκινησαμε με χαμουρεματα, γλωσσοφιλα. Κατηφορισε για μια φανταστικη πιπα και καραμπαλινγκ μπολικο. Περιποιηθηκε με παθος και ορεξη το πεος και την γυρω περιοχη. Με τελειωσε 1η φορα με πιπα και CIF, μου χαμογελασε και εφυγε για το μπανιο να πλυθει. Καναμε ενα τσιγαρο και ξεκινησαμε τη δευτερα γυρα. Αυτη τη φορα την περιποιηθηκα εγω εδειξε να γουσταρει αρκετα χωρις να βγαζει fake φωνες που με ξενερωνουν. Περασα καποτας και μερικες ακομα στασεις. Λιγο η θαλασσα λιγο η ζεστη δεν ημουν για να τελειωνα ετσι με τιποτα. Οποτε αφου πηδηχτηκαμε για αρκετη ωρα ξανατελειωσα με πιπα. Λιγο social ακομα και αποχωρησα.
Επικοινωνια με το γραφειο ολα καλα, τσιγαρο στο δρομο και σπιτι.
Το ρεζουμε :
αδυνατη μικροκαμομενη γκομενα ολα μινιον μην περιμενετε βυζαρες κωλαρα κτλ. Γουσταρει αυτο που κανει σε κανει να νιωθεις ανετα σαν να εισαι με την γκομενα σου.
Μακαρι να προσφεραν τετοιες υπηρεσιες ολες οι γκομενες. Ατου: Η πιπα της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού