Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γι' αλλού ξεκίνησα το Σάββατο αλλά έφαγα πόρτα!
Δε γινόταν όμως να φύγω άχυστος αφού έφτασα ως τη γειτονιά του SEX.
Το αντικειμενικό πρόβλημα όμως ήταν η αφόρητη ζέστη κι ο ιδρώτας ο οποίος έκανε απαγορευτική την όποια συνεύρεσή μου με γυναίκα.
Έπρεπε λοιπόν όπου πάω, να έχει ντουσιέρα αλλά δεν γουστάριζα να σπρώξω 50άρικο.
Ιωαννίνων 3 κάτω, αριστερή πόρτα λοιπόν και μπαίνοντας βλέπεις ένα bar. Η ευγενική και ολοστρόγγυλη τσατσά με οδηγεί λίγο δεξιότερα σε ένα πεντακάθαρο σαλονάκι και μου εξηγεί το πρόγραμμα της Νάταλυ στα 20€ τα πάντα πλην κώλου.Η κοπέλα μιλφοειδές, Ρωσσόφωνο,με πολύ καλά Ελληνικά, κοντούλικο κορίτσι με ελαφριά κοιλίτσα,μικρά βυζάκια,κοντό μαλλάκι και όχι μεγάλη περιφέρεια κώλου.Ευγενική και χαμογελαστή! Πέρασα και η γραία βοηθός μου έφερε καθαρή αλλά ΌΧΙ σφραγισμένη πετσέτα.Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο πριν τελειώσω το ντους κι ευγενικά με ρώτησε αν δεν είχα πρόβλημα να μείνει μέσα ή να φύγει και να ξανάρθει;;;
Βγήκα,σκουπίστηκα και αρχίσαμε τις αγκαλίτσες και τα φιλάκια στο λαιμό.Το δέρμα της είναι πολύ καλό σε αίσθηση και πολύ σφριγηλό! Γονατιστοί στο κρεββάτι , με άφησε να της χαϊδέψω το μουνάκι ενώ μου κράταγε τα αρχίδια λέγοντας:Πω πω κάτι αρχιδάρες που θα γλύψω!
Ξάπλωσα και άρχισε να μου τα γλύφει ενώ ανέβαινε μέχρι τις ρώγες μου και το λαιμό αλλά παίζοντας με τη γλώσσα της σε όλο τον κορμό μου.Της είπα να φέρει το σώμα της κάθετα για να παίζω με το ξυρισμένο μουνάκι της όσο εκείνη θα μου έκανε πίπα με προφυλακτικό που με ρώτησε αν θέλω ή όχι.
Τον έπαιρνε μέσα στο στόμα της και έκανε κόλπα με τη γλώσσα ενώ εγώ χάιδευα κλειτορίδα και κωλοτρυπίδι.(Χάδι όχι δάχτυλο) Αφού με ετοίμασε την ανέβασα από επάνω και χωρίς λιπαντικό αλλά με πολύ λίγο σάλιο μπήκα μέσα στο στενό για την ώρα μουνάκι της.
Τη γύρισα στα τέσσερα και τη σφυροκόπησα αρκετά!!! Τρίτη στάση ιεραποστολικό.Έντονο γαμήσι,αδιαμαρτύρητα και ανέβαζα στροφές πάρα πολλές αλλά ένοιωθα πως το τέλος απομακρύνεται αντί να πλησιάζει. Η κοπέλα έχει πάρει μια στάση με τα πόδια ΤΕΝΤΑ ανοιχτά και τα χέρια της κάτω από τα γόνατα,τα τσιτώνει να ανοίξουν κι άλλο!!Νωρίτερα μου είχε πει πως είναι πρώην αθλήτρια! Ξαφνικά,ενώ γαμάω με φοβερή δύναμη και ταχύτητα και είμαι έτοιμος να της πω : Άστο κοπελιά,δεν πειράζει, το βλέμμα της χάνεται,βγάζει το ένα χέρι και το βάζει στο στόμα της,σαν να κάνει πίπα και αρχίζει να λέει κάτι στη γλώσσα της (πιθανόν να με έβριζε) αλλά το στεγνό μέχρι εκείνη την ώρα μουνί της,έγινε υγρό και άρχισαν τα πλάτσα-πλούτσα. Αυτό το γεγονός με επανέφερε κι έχυσα δυνατά!!!Αυτή μάλλον δεν πρόλαβε κι έμεινε με το βλέμμα...
Τη ρώτησα αν την κούρασα (την κούρασα) και μου είπε πως έτσι της αρέσει να τη γαμάνε,βαθιά και δυνατά.Τα μέτρια δεν της αρέσουν μου είπε!
Ξαναμπήκα για ντουζάκι όσο εκείνη έβαζε τα εσώρουχά της και με ρώτησε αν χρειάζομαι κάτι και πως με περιμένει ξανά.
Όση ώρα ήμουν μέσα,το κουδούνι είχε χτυπήσει 3-4 φορές. Καμμιά ενόχληση!
Συμπερασματικά :Μια καλή συνεύρεση με μιας μέτριας εμφάνισης,πολύ ευγενική κοπέλα,η οποία το ίδρωσε και το δούλεψε το 20άρικο!!! Αν δεν βρω κάτι άλλο που να με τρελλάνει στην πιάτσα,ξαναπάω ευχάριστα! Η τσατσά φεύγοντας με ευχαρίστησε 10 φορές και με ρώτησε αν πέρασα καλά!!
Μάλλον είναι φρέσκιες και θέλουν να φτιάξουν πελατεία.
Υ.Γ Το air contition στο δωμάτιο,τα έβγαλε τα λεφτά του επειδή έξω είχε 44 βαθμούς αλλά μέσα ήταν Ο.Κ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Nάταλυ
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.817
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis zagouras, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2021
Καύλωσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1