Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488404
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατο βραδυ κατα τις 02:00+ (δλδ..Κυριακη) αφου ειχαμε πιει αρκετα ποτακια με κατι φιλους και ειπαμε να το διαλυσουμε εψαξα στο ιντερνετ να δω που και εαν δουλευει η Αννουλα η Σερβα. Αφου την ειχα δοκιμασει και μου αρεσε ειπα να παω σε κατι standard χωρις να ψαχνω για call girl ( που τετοια ωρα μονο απο γραφειο βρισκεις) και περιμενεις και μια ωρα ωσπου να ερθει.
βρηκα λοιπον οτι δουλευει στο Τριγγετα 3 και ξεκινησα, δυστυχως στο δρομακι που ειναι δεν υπαρχει καμμια ταμπελα(ή εγω δεν την εβλεπα...) με την οδο και ετσι εκανα καποιους γυρους ωσπου να το βρω.
παρκινγκ στην τριγγετα δυσκολο, οποτε το αφησα στον παραδρομο της Συγγρου.
Τεσπα μπαινω μεσα και η τσατσα φωναζει τις κοπελες
πρωτη η Κιμ, ασιατισα αξιογαμευτη και μετα ο στοχος μου η Αννα
Η Αννα οπως εχουν πει και αλλοι ειναι γυρω στα 23-25, εμφανιση γυρω στο 1.65-1.70, αδυνατουλα αλλα γυμνασμενη (οπως μου αρεσει), ωραιο προσωπο(για μενα, γιατι αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο), ξανθια με μικρο αλλα στητο βυζακι....οπως θελω την κοπελα.
Δινω το 50 και περναω, ντουζακι και με το που βγαινω ηρθε η κοπελα.
με θυμηθικε που την ειχα δει και την περασμενη μερα, ενα φιλακι πεταχτο(δυστυχως δεν φιλαει) και ξεκινησαμε
Χαδακια και γλυψιμο απο λαιμο και κατεβαινε, μια πολυ καλη πιπα με Deep Throat και για αρκετη ωρα αφου της ειπα οτι μου αρεσει, δακτυλακι μονο μπροστα αφηνε, το πισω το απεφευε με χαρη και ναζι.
Μετα απο λιγο αρχισε ο αγωνας με αρκετες ενναλαγες στασεων...
(αρχισε απο πανω, μετα παλι απο πανω αλλα στηριζοταν μονο στις πατουσες, μετα reverse cowgirl συνεχισαμε face to face(Dejavu νομιζω λεγεται) εκει ειδα οτι και το μωρακι ειχε γινει μουσκεμα στον ιδρωτα στο προσωπο και στηθος και τελειωμα με την Αννουλα στα τεσσερα με θεα το απιστευτο κωλαρακι της)
...που το μωρο δεκτηκε παντα με χαμογελο, χωρις να δυσανασχετισει που καθυστερισα αρκετα να τελειωσω
Στο σεχ πολυ ενεργητικη με καλα στησιματα και καλα κουνηματα (ακομα και στα τεσσερα συμετειχε ενεργα στο...παιχνιδι) και παντα με το χαμογελο στο ομορφο προσωπακι της.
Το μωρακι (οπως και εγω) ειχε γινει μουσκεμα στον ιδρωτα παρολο το αναμενο A/C και οταν σηκωθηκε ειπε "ουφ hot hot hot" και εκανε αερα με τα χερια της με φιλησε πεταχτα παλι και εφυγε.
Να τονισω οτι η υπηρεσια ΔΕΝ μας ενοχλησε καθολου (παρολο που αργησα αρκετα λογω καταναλωσεις αρκετου αλκοολ). Βεβαια δεν ειχε και κοσμο να περιμανει (ισως για αυτο).

Εαν θα την ξαναδω, σιγουρα !!!

ξεχασα να ενημερωσω...Ελληνικα και Αγγλικα...λιγκο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Σέρβα
JohnPAPAS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
247
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 draxan04, fouxter, downunder και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού