Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119221
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την Αννα την ειχα δει εδω και αρκετες ημερες και μου ειχε κινησει το ενδιαφερον.
Νεα κοπελα στο καταστημα ηλικιας περιπου 35- Ουκρανη.
Εχει πολυ ομορφο και γλυκο πρόσωπο (αυτο ειναι το μεγαλο της ατου). Ξανθια με σχετικα ισια μακρυα μαλλια, ομορφα μελιά ματια.
Σχετικα μετριου αναστηματος με λιγες καμπυλες ειδικα στην περιφέρεια που της πανε πολυ. Ομορφη επιδερμιδα, μιλα καλα ελληνικα και εχει φυσικο στηθος περιπου 2,5 με μεγλακη θηλή.
Ηταν ντυμενη πολυ όμορφα με ψιλοτάκουνα και ενα πολυχρωμο μινι φορεματάκι που τόνισε τα ποδια της. Ειχε επισης πιασει τα μαλλια της πισω και ετσι τονιζε ακομα περισσοτερο το πολυ ομορφο της προσωπο.
Ανετη στο σαλονι, Αποφασισα να περασω μαζι της στο συντομο πρόγραμμα της μισης ωρας.
ο δωματιο διαθετει ντουζιερα, καναπε, σφραγισμενες πετσετες και παντοφλες μιας χρησης. Καθαριοτητα και ταξη παντου.
Στο δωματιο ηρθε η Αννα αφεραισε το ομορφο της φορεμα και εμεινε με τα σεξυ εσωρουχα της.
Μασαζ 15 περιπου λεπτων αρκετα ικανοποιητικο, το προσπαθει αρκετα και δεν κοιταει να σε ξεπεταξει,
Στο δευτερο μερος η γλωσσα της περνει φωτια. Στοματικο παρα πολυ καλο της γνωστης Ρωσικης σχολης σε ολα τα οργανα με ζηλο.
μπορει άνετα να σε τελειωσει εκει.
Υγραινεται αμεσα στο αψε σβησε και αυτο μου εκανε παρα πολυ εντυπωση. Ομορφο περιποιημενο αιδοιο και στο σεξ παρα πολυ καλη συμμετοχη. Μου εκανε και footjob με τα ωραια της πατουσακια οταν της το ζητησα.
Μια παρα πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση και ομορφη κοπελα συναμα.
Δεν νομιζω να απογοητευσει καποιον!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, NICK TRIVE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού