Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα ειναι μια νεαρη Αλβανιδα ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ ισιο ξανθο μαλλι , μικρο φυσικο βυζι , κανονικο αναστημα και αδυνατο σκιννυ κορμι.Ανακοινωθηκε τελειωτικο στα βυζια.Η κοπελα εχει δουλεψει επισης Κολωνου 11 ισογειο,υπογειο και Κολωνου 32β ονλιγκρικ.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Αννα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου.Εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι της.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν στημενη στα τεσσερα με τον κωλο γυρισμενο προς το προσωπο μου και με πιπωνε.Εγω επαιζα με το ξεχειλωμενο μουνακι της και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Ενταξει η πιπα της ειναι αδιαφορη και ρηχη.Δεν μπορει να τον παρει βαθια.Παντως μου εκανε για πολυ ωρα πιπα.Ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε αυτη εβαλε κρεμα στο μουνακι της.Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε στο προσωπο.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απο το κεφαλι της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να δυσανασχετει.Την γαμουσα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Εβγαλα το προφυλακτικο και την ξαπλωσα στο κρεββατι.Αρχισα να τραβαω μαλακια και μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζακια της.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αννα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Στα αρνητικα της εμφανισης βαζω την προβληματικη της οδοντοστοιχεια.Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι αδιαφορη αλλα ειναι μεγαλης διαρκειας.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη , υποτακτικης ψυχολογιας ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, 25th και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού