Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261819
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την Αννουλα, ειπα να την δοκιμασω υστερα απο τοσα που εβλεπα και ακουγα.
Το ραντεβου κλειστηκε αυθημερον, στην επικοινωνια ειναι πολυ φιλικη και ανετη. Πηγα στο δωματιο κι εσκασε ακριβως οταν ειπαμε, ηταν απο πριν στο χωρο.
Ανοιγω την πορτα και βλεπω ενα κουκλακι το οποιο σαν μονη αρνητικη εντυπωση εχω να πω οτι μου φανηκε λιγο μεγαλυτερη απο αυτο που ειχα φανταστει και το θεωρω αρνητικο προσωπικα γιατι γουσταρω πιπινια, καποιοι αλλοι ειναι λογικο να μην ενοχλουνται και φυσικα αυτο που φανταζομουν γιατι να ισχυει;
Κατα τα αλλα οπως τα βλεπουμε, ομορφη κοπελα με μικρο στηθος, πεταχτο κωλο, λεπτο ωραιο σωματακι και ενα χαμογελο μονιμως στο προσωπο της!
Ηρθε μεσα στην ορεξη κι εκανε μπανακι. Μολις βγηκε με ρωτησε τι ακριβως κανουμε και αρχισαμε με μπαλαμουρι και γλυψιματα. Μετα της ζητησα γλυφοκωλαδα, εκει δινει ρεστα η κοπελα.... Το καναμε σε διαφορες παραλλαγες μεχρι που εχυσα.
Σοσιαλ πολυ καλο, αραγμα αλλα παντα με πειραγματα για να ξεκινησει 2ος γυρος απο μερους της. Επαιξε κι ενα μικρο μασαζακι. Παιξαμε και ποδολαγνεια, παλι γλυψιματα αλλα λογω ωρας, κουρασης και δικης μου προτροπης τελικα το ληξαμε πριν την ωρα χωρις να μπει 2ο γκολ.
Συνοπτικα πιστευω καποιος που γουσταρει λεπτες κοπελες δυσκολα δεν θα περασει καλα, ειναι διαμαντακι η Αννουλα!!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, gantzos(2), vavylon και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού