Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261820
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αιτιολογώντας τον τίτλο μου, η Αννούλα πέραν του όμορφου κορμιού είναι κι ένα πανέμορφο κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά.
Αν την δεις στο δρόμο την ερωτεύεσαι εύκολα.
Και δεν μιλάμε για το ξέκωλο-γυναίκα αλλά για την ομορφιά που σου σπαράζει τα σωθικά.
Χαμογελαστή και ευδιάθετη παρ' ότι διέκρινα την κούραση της,(ένεκα που το ραντεβού ήταν αργά στις 23:30),
πρόθυμη για όλα και σχεδόν άψογη σε όλο το πρόγραμμα της.
Αυτό με την πίπα δεν το 'χει πολύ καλά στις δυνατές στροφές και στα deep αλλά λες ότι το διεκπεραιώνει.
Κατά τ' άλλα απ' όλα είχε το μενού και το κορίτσι είναι άπλα σε όλα.
Και γρήγορους ρυθμούς και σφυροκοπήματα και χαλαρά και όχι πουθενά δεν είπε.
Κώλο δεν πήρα γιατί είναι πανάκριβος για τις μέρες μας και ίσως το 'χει ακριβά για να τ' αποφεύγει κιόλας.
Δυο καταθέσεις και οι δυο στο στόμα όπου και τα έφτυσε διακριτικά ευδιακρίτως.
Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή, γλυκούλα και λες κι είναι καβλωμένη συνεχώς. Μπράβο της λοιπόν ....
Σε γενικές γραμμές ήταν ένα άψογο ραντεβού και με την πρώτη ευκαιρία θα την ξανατιμήσω για να ολοκληρώσω και το ρεπορτάζ.
Η μόνη μου ένσταση είναι η τιμή και του πακέτου αλλά και του anal. Θα μπορούσε τουλάχιστον (και λογικά) να είναι στα 80+20 αλλά δικό της είναι το "μαγαζί" κι αυτη φτιάχνει τις τιμές. Αλλά στο φινάλε, τα λεφτά σου δεν τα κλαίς, ίσα βάρκα, ίσα νερά στην χειρότερη.
Συναγωνιστές μου, προτείνεται ανεπιφύλακτα αν βέβαια σας κάνει το "πακέτο".
Αννούλα τα συγχαρητήρια μου, είσαι ένα κόσμημα Χαμόγελο


* Το "Σχεδόν Άγγελος" στον τίτλο το καταλαβαίνουν όσοι την έχουν δει.
** Γενικά στα ραντεβού που έχω επιλέξει δεν ατύχησα γιατί διάβασα και διαβάζω πολύ τα γραφόμενα των συναγωνιστών.
Ρωτώντας μαθαίνεις πολλά και αποφεύγεις τις κακοτοπιές.
*** Συναγωνιστές, με όλο το θάρρος, όταν σας ρωτάνε κάτι και γνωρίζετε να απαντάτε, καλό είναι να μοιράζεσαι τη γνώση,
κι άμα δεν γνωρίζετε δεν χρειάζεται να σπάτε πλάκα με τις ερωτήσεις ούτε να ειρωνεύεστε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
efialtoylis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
170
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chrisgavros7, fouxter, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού