Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Mετά από την αναφορά συναγωνιστών για την άφιξη καινούριας κοπέλας στο μαγαζί και διαβάζοντας και την κριτική του Σμύρνη αποφάσισα να περάσω να την τσεκάρω και εγώ. Η υπηρεσία την παρουσίασε με το όνομα Βίκη απο το Βικτώρια προφανώς.
Εμφανισιακά η Βίκτώρια είναι όπως την έχουν ήδη περιγράψει. Πρόκειται περί σχετικά ώριμης κοπέλας,κοντού αναστήματος, λεπτού προς κανονικού σωματοτύπου, με λίγα περιττά τοπικά κιλά. Το χαρακτηριστικό της σήμα αναγνωρίσεως είναι τα κοντοκουρεμένα ξανθά της μαλλιά.
Είναι καινούρια στην δουλειά και αυτό φαίνεται απο την παρουσίαση της στο σαλόνι,που γίνεται κάπως αμήχανα και με εμφανές τρακ. Σαν ψάρι έξω απο την γυάλα θα πρόσθετα εγώ.Αυτό συνεχίζεται για λίγο στην αρχή και μέσα στο δωμάτιο μέχρι να ξεκλειδωθει.
Στο δωμάτιο λοιπόν έφθασε η Βικτώρια, δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά ούτε και Αγγλικά αλλά αυτό δεν αποτελεί εμπόδιο καθώς η γλώσσα του σεξ είναι διεθνής.Η μοναδική της απάντηση ήταν ένα Ruska. Αφαίρεσε το μαύρο ολόσωμο που φορούσε. Άρχισα να χαιδεύω το σώμα της καταλήγοντας στο μουνί της ενώ και στα φιλιά στο στόμα η κοπέλα ήταν δεκτική και ανταπέδιδε. Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν με την Βικτώρια να χαιδεύει τους όρχεις και να συνεχίσουμε να φιλιόμαστε.
Η επόμενη της λέξη ήταν προφυλακτικό για να περάσει στην πίπα.Της έδειξα να συνεχίσει στην πίπα χωρίς πλαστικό. Έκτοτε δεν άκουσα την φωνή της ξανά. Η Βικτώρια κατέβηκε στα πόδια μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Το τσιμπούκι της ήταν καλής ηδονικότητας,αργο και αισθησιακό και χρησιμοποιούσε και χέρι απαλά, το οποίο στην συνέχεια και της το αφαίρεσα. Της έδειξα και τους όρχεις να περιποιηθεί. Η ορχεολειχία της ήταν επικεντρωμένη σε ένα συγκεκριμένο σημείο χωρίς να διατρέχει όλη την περιοχή όπως κάνουν οι πιο πεπειραμένες του μαγαζιού. Την έβαλα να συνεχίσει στο τσιμπούκι.
Μετά απο λίγο την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να τη γλύφω με την Βικτώρια να αναστενάζει. Στην στάση αυτή άρχισε και να τσιμπουκώνει αρκετά καλύτερα.Πιστεύω ότι στην στάση αυτή το απολαύσαμε καλύτερα και οι 2 μας, κρίνοντας απο της αντιδράσεις της Βίκης.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και της είπα να καβαλήσει την μηχανή. Άρχισα να την γαμάω ενώ βογγούσε γλύφωντας τα δυομισάρια στήθη της. Συνέχισα να την καρφώνω δυνατά ενώ ανταλλάσαμε γλωσσόφιλα.
Στην στάση του πισοκωλητού έκλεισε τα πόδια της μέσα απο τα δικά μου κάτι που περιορίζει το βάθος διεισδύσεων και την θέα του παρτενέρ. Ξεκίνησα να την γαμάω με την Βίκη να βογγάει. Της διόρθωσα λίγο την στάση ανοίγωντας τα πόδια της και η θέα βελτιώθηκε βλέποντας το σκληρό μου κοντάρι να την διαπερνά.
Έπειτα της έδειξα να ξαπλώσει και ξεκίνησα να την γαμάω αρχικά σε στενή επαφή ενώ φιλιόμασταν,κατόπιν στα γόνατα καταλήγοντας να της έχω σηκώσει τα πόδια της ψηλά.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και ξάπλωσα.Την έφερα δίπλα μου και της έδειξα να γλύψει τους όρχεις ενώ της έβαζα δάχτυλο στο μουνάκι της. Μόλις ήμουν έτοιμος έφερα τον πούτσο μου στο στόμα της λέγοντας να τον ρουφήξει. Το αρνητικό είναι ότι μόλις κατάλαβε ότι θα έχυνα τραβήχτηκε και το μεγαλύτερο μέρος απο το σπέρμα κατέληξε πάνω μου.
Εν κατακλείδι η Βικτώρια είναι μία κοπέλα με υπηρεσίες πάνω απο τον μέσο όρο και μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκη-Βικτώρια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού