Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63798
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η συναντηση εγινε οταν πρωτοεμφανιστηκε σασν ανεξαρτητη και με κοστος τα 100 ευρω. Δεν υπηρχαν τοσες φωτογραφιες της πουθενα ουτε ειχε ανακοινωθει συγκεκριμενο προγραμμα. Απο σωμα αποδεκτο, βυζια καλα αλλα μολις γδυθηκε αμεσως που ειπεοτι πρεπει να προσεχω το στηθος της γιατι ποναει. Πιπα εγω ζητησα με προφυλακτικο, ηταν ρηχη χωρις καν ιχνος deep, οσο και να πιεσα δεν γινοταν τιποτα. Για περασμα απο @@ ουτε λογος. Στο κυριως πιατο εγιναν υο στασεις χωρις πολλα πολλα απο την μερια της. Αμμετοχη αχρωμη αγευστη. Φυσικα για δευτερος λογος ουτε καν λογος. Το δωρο το ζητησε μπροστα. Απο μενα ειναι ηδη black list και ας το προσπαθει μεσω του νηματος της με φωτο να ανεβασει την επισκεψιμοτητα της. Οταν με 100 ευρω επαιρνες Valeria Ind, με 80 Αγγελικη24, με 80 mari_anna (αληθεια αυτη που εξαφανιστηκε?) τα 100 ή τα 80 τα θεωρω υπερβολικα. Αυτα απο εμενα οσοι εχετε αντιθετοι αποψη την γραφετε αφου την εχετε συναντησει. Οι αγαπουληδες του πληκτρολογιου τυπου τι βυζαρες ειναι αυτες ας κρατησουν την γνωμη για τον εαυτο τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Μέγας
Εγγραφή:
7 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
262
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, kostas8000 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2017
Ρε master παπαρακο αφού είχες να γαμησεις απο τον καιρο της λάσπης ( αλλιως δεν θα αραδιάζες όλες τις συνταξιοδοτημενες ) γιατι βγαίνεις να "θάψεις" Χμμμ; Ποσο μικροτσουτσουνος ειςαι τελικά Κεφάλι σε τοίχο!
(Updated: 24 Ιουνίου, 2017) 24 Ιουνίου, 2017
ΦΙΛΤΑΤΕ μαλλον είσε υπερβολικά αρνητικός,4 στο προσωπο και σώμα σε ποια ανεξάρτητη άραγε θα έβαζες 10?? Φαίνετε ότι καλομαθες στα μπουρδέλα με ποιο ομορφες κοπέλες και έχεις γινει απαιτητικός.Για πες μας ποια ανεξαρτητη έχει ωραιοτερο τριαρι στηθος???
24 Ιουνίου, 2017
Να είμαστε λιγάκι σοβαροί εάν αυτό θεωρείται κριτική τότε να διαγράψω άμεσα το λογαριασμό μου αυτό δεν είναι κάτι άλλο εκτός από θάψιμο και λασπολογία πραγματικά λυπάμαι
24 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Ουτε ειχε ανακοινωθεί συγκεκριμένο προγραμμα" γράφει ο τύπος :jerking για ανεξάρτητη. "Σώμα αποδεκτό και βυζια καλα" και βάζει 4. Τι αλλο να πει κανεις Κεφάλι σε τοίχο! Ουφο !!!
24 Ιουνίου, 2017
ρε φιλε τελικα εχεις με καποια ευχαριστηθη ? οχι γιατι εισαι μαλλον εσυ προβληματικος
TK
TASSOS karipidis
24 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με σκουφοΜατάκι αλξθεια την πηρε οντως?????????
TK
TASSOS karipidis
24 Ιουνίου, 2017
Polax μαλακακο την συναντησες ή παλι γραφεις μαλακιες;; Αν την συναντησες γξατι βρε μαλακα δεν ανεβαζεκς κριτικη;;
24 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κλειστον τον λογαριασμο σου. Δεν θα ενοχληθει κανενας προμοτορακο. Αντε καντο ομως μην το καθυστερεις καθολου
24 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε υπερασπιστη και δικηγορε εαν δεις κριτικες μου δεν συνηθξζω να επισκεπτομαι μπουδδελα. Οσο για την ερβτηση εχω να σου προτεινω καποιες αλλα φιλαρακο οχι τσαμπα. Μην ριχνεις αδεια να πιασεις γεματα.
25 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ που εισαι ειδημων του πεους..για πες μου ποια προμοταρο;να δω ρε ντουγανι μην εχασα τα ποσοστα μου μην με ριξανε γιατι εχω πολλεςΝαι!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2