Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Μαρία πριν λίγες ημέρες, ήμουν ανάμεσα σε Μαρία και Izabella, δεν μπορούσε η δεύτερη και κανονίστηκε με την Μαρία.
Είχα περιέργεια για το τι θα συναντήσω μιας και έχουν γραφτεί διάφορες κριτικές για την συγκεκριμένη.
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με 2-3 sms και ήρθε περίπου 5 λεπτά νωρίτερα. Μόλις άνοιξα την πόρτα και την είδα μπορώ να πω ότι την περίμενα καλύτερη με αυτά που είχα διαβάσει εδώ. Πρόσωπο για τα γούστα μου θα πώ ότι δεν μου άρεσε ιδιαίτερα συν ότι ήταν και έντονα βαμμένη όποτε μου έβγαζε τριτοδεύτερη γκόμενα, το σώμα της είναι καλό με πολύ ωραία υφή, στήθος φτιαγμένο όπως ακριβώς φαίνεται στις φώτο.
Γδύθηκε πήγε για ντους και ήρθε να περιποιηθεί τον φίλο μου, το γλείψιμο το έχει καλά και αν δεν το κοντρολάρεις μπορεί να σε τελειώσει γρήγορα, γλύφει όλη την περιοχή απροβλημάτιστα. Στο sex αντέχει, ωραίο στήσιμο στα τέσσερα αλλά θα έλεγα λίγο ουδέτερα τα πράγματα, κραυγούλες fake και δεν μου έβγαλε ούτε GFE ούτε PSE.
Social ευχάριστο με γέλια, η κοπέλα είναι αρκετά ευγενική.
Θα το χαρακτήριζα ένα μέτριο προς καλό ραντεβού, για τα χρήματα δεν θα πώ αν είναι λίγα ή πολλά (διαβάζεις) δοκιμάζεις και κρίνεις...
Καλά να περνάτε !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, fouxter, dimchair και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού