Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565168
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λολίτα coming soon. Αυτό διάβασα πριν κάμποσες μέρες χαζεύοντας παράλληλα τις φωτογραφίες. Λέω από μέσα μου μαλακίες...Καμιά απάτη μυρίζομαι καθώς το κορίτσι που είδα σε αυτές είναι κατηγορίας city tour. Να σου που το κορίτσι έκανε πρεμιέρα σήμερα και μιας και ήμουν ήδη έξω για δουλειές είπα να την επισκεφθώ και να κρίνω ιδίοις όμμασι. Μαζί της δούλευε και η Κιάρα που λέει και ο φίλος από κάτω. Ωραίο κορίτσι δεν λέω, αλλά πολύ βαριεστημένη φάτσα ρε παιδί μου. Μετά από αναμονή μισαώρου βγαίνει το κορίτσι. Εντάξει αν και έχει πέσει ένα μικρό ρετουσάρισμα στις φωτογραφίες πρόκειται για ένα πολύ όμορφο πιπίνι. Ψηλή με λεπτή μέση, αλλά απίστευτες καμπύλες από αυτή και κάτω. Η ΚΩΛΑΡΑ που βλέπετε στις φωτογραφίες ανταποκρίνεται 100% στην πραγματικότητα. Αρρώστησα. Θα μπορούσα να τον πάρω σπίτι μου να το χουφτώνω κάθε μέρα αν ήταν δυνατόν Money Mouth
Πρόσωπο αθώας, άβγαλτης κοπελίτσας που ετοιμάζεσαι να της πάρεις τη παρθενιά ένα πράμα. Πολύ ωραία μάτια και χείλη. 19 χρονών δήλωσε από Κάναντα. Φαρσί τα αγγλικά, άνετη συνεννόηση. Επιλογή προγράμματος στα 70 (φαρμακείο). Εδώ να σταθώ στη κουτοπονηριά της προσφοράς που διαφημίζεται με την κάρτα. Σου λέει από πρόγραμμα των 60 και πάνω έχεις έκπτωση 20 ευρώ. Ωστόσο, πρόγραμμα των 60 ΔΕΝ υπάρχει. Μαλακία

Είσοδος της Καναδέζας (όχι του στρατού) στο δωμάτιο. Απλώνει την κορμάρα της στο κρεβάτι, ενώ ακόμα έκανα μπάνιο. Φορούσε ένα πολύ ωραίο κορμάκι που αναδείκνυε την πίσω κίνηση. Για γλείψιμο από πάνω μέχρι κάτω λέμε, επιδερμίδα απίστευτη. Σπατουλάρισμα για κανά δεκάλεπτο στη μουνάρα της. Μετά από λίγο άρχισε να υγραίνεται για τα καλά και δέχτηκε δαχτυλάκι χωρίς μα μου. Συνέχεια με ακάποτο αφού ρώτησε πρώτα αν θέλω με σκουφί ή όχι. Στο πνευστό δεν το χει ιδιαίτερα. Έκανε παιχνιδάκια με τη γλώσσα της, ωστόσο φαινόταν η απειρία της. Σεξ σε αρκετές και διάφορες στάσεις με φιλιά αχ βαχ, κλπ. Τελείωμα επάνω στην ΚΩΛΑΡΑ της με απίστευτη ανακούφιση.

Συμπερασματικά έχουμε και λέμε. Πολύ ωραίο πιπίνι στο σύνολο το οποίο κινείται καθαρά σε ρυθμούς gfe. Ευγενική, χαλαρή παρόλο που η τσατσά είπε ότι από το πρωί το χει πάει νον στοπ. Άριστη συμπεριφορά γενικότερα μπορώ να πω. Βγάζει απειρία και αφέλεια λόγω ηλικίας οπότε μην περιμένετε πορνοσταρικά τερτίπια στο δωμάτιο ή αεροπλανικά. Ευλύγιστη με στήσιμο στα 4 που τώρα που γράφω το σκέφτομαι και τρελαίνομαι. Η συνεύρεση στέφθηκε με επιτυχία, καθώς ήμουν 50-50 στο να μπω μην φάω καμιά φόλα ξεγυρισμένη και κλαίγομαι. Άντε με το καλό να έρθει και το άλλο πουλέν η Ξένια που διαφημίζεται καθώς φαίνεται και αυτή τρελό πιστόλι. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Chaos666, Εκλεκτικός και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού