Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565200
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε πριν μέρες. Προβληματίστικα να γράψω πρώτος κριτική γι αυτήν την κοπέλα για να αποφύγω να την καταχωρήσω σαν ονόμα "Άννα (Σέρβα)". Αφού ομώς την καταχώρησε άλλος συναγωνιστής με αυτό το όνομα είπα να γράψω. Οι παλίοι θα θύμουνται πριν από χρόνια την πασίγνωστη Άννα την ΣΕΡΒΑ, η οποία αν και δεν έμεινε αρκετά χρόνια στον πληρωμένο έρωτα, ήταν ένα όνομα σημείο αναφοράς στα στουντιοκόριτσα, με αξεπέραστες υπηρεσίες. Η παρούσα Αννά ομως πρέπει να καταγράψει παρά πολλα πορνοχιλιόμετρα για να την προσεγγίσει. Επιστρέφοντας ένα βράδυ στο σπίτι, μου δημιουργήθηκε η ανάγκη για ένα γρήγορο σεξ με ένα πιπινακί γάλακτος, ώστε ακόμα και να μην ήταν καλό στις υπηρεσίες, η φρεσκάδα της και η μυρωδία της να ήταν αρκετες να τελείωσω. Στο στούντιο αυτό είχα να παω τουλάχιστόν πέντε χρονία. Πολύ καλός και καθαρός. Ο τσάτσος ήταν πιτσιρικάς και αυτό που ήταν το παράξενο μετά το απλό πρόγραμμα τον 50 εύρω το αμέσως επόμενω ήταν 70 ευρώ. Ηταν τρεις κοπέλες αλλά επελέγει η Αννα που ήταν η πιτσιρίκα στα 50 ευρώ. Η Αννα δεν πρέπει να είναι πάνω από 25 , 1,68, ξανθία, με δύαρι βυζι με ωραία ρώγα, απαλό δέρμα με καμπύλες και με ορισμένα μικρα τατού. Συννενοήση στα Αγγλικά. Ξεκινήμα με φιλάκια στο λαιμό και στις θηλές από μέρος της και γλύψιμό στα βυζία της από μέρους μου. Τα προκαταρκτήκα ήταν σύντομα. Αθλίο πέρασμα προφυλακτικου που με πόνεσε. Η πίπα σχετικά ριχη και μονοτονή. Επειδή έβλεπά πως πήγαινε το πράγμα την γύρισα στα τέσσερα και την σφυροκόπισα μέχρι να τελείωσω. Με αποχαίρετησε με ένα φιλί και χαμογέλο (προφάνως γιατί δεν την ταλαιπώρησα). Χρόνος παραμόνης κοπέλας 10 λέπτα. Χρόνος από την στιγμή που πάρκαρα και ξεπάρκαρα 30 λέπτα. Ο στόχος επιτεύχθηκε για ένα γρήγορο γαμήσι με μια πιτσιρικά. Ομώς η Αννά με έχασε σαν πελάτη γιατι δεν είναι καθόλου value for money

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Σέρβα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
720
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, pavlos23, anestis_38 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 18 Ιουνίου, 2017) 18 Ιουνίου, 2017
Εντάξε, κρίνοντας και από τη δική μου κριτική για την Άννα, βλέπω πως έχουμε μια (γενική ) σύμπτωση απόψεων. Δεν είναι το κορίτσι που κάνει παπάδες, είναι ένα πολύ όμορφο πιπίνι που χαίρεσαι να το "παίζεις" και όπως συμβαίνει με τα περισσότερα πιπίνια, οι υπηρεσίες είναι τυπικές και όσοι ασχολούμαστε με το "άθλημα" το ξέρουμε και το συνυπολογίζουμε. Αρκει να μην είναι ξεπέτες δηλ. βιαστικές, μη μου άπτου κτλ και Άννα δεν είναι ξεπέτα από τέτοια άποψη. Είναι υπομονετική και ευγενική. Αυτά για την Άννα και ... ειδικότερα για τα πιπίνια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1