Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα Παρασκευής γύρω στις 7 ανεβαίνω τα σκαλιά του συγκεκριμένου οίκου. Με το που φτάνω η τσατσά μου παρουσιάζει την Βερόνικα. Τα δωμάτια του οίκου ήταν άδεια και δεν υπήρχε κανείς στην αναμονή εκτός εμού. Το κορίτσι κοντούλα, αφρατούλα, κοκινομάλλα με μεγάλα βυζιά μου άρεσε οπτικά και πέρασα στο δωμάτιο. Το δωμάτιο αρκετά καθαρό, χωρίς τηλεόραση.
Η Βερόνικα ήρθε πολύ γρήγορα στο δωμάτιο μιας και δεν είχε άλλο δωμάτιο. Με ρώτησε αμέσως αν γνωρίζω αγγλικά ή γερμανικά και χάρηκε όταν της είπα ωαι στα αγγλικά. Με ρώτησε αν θέλω πίπα άνευ και κατόπιν έπλυνε τον πούτσο μου στο νιπτήρα σχολαστικά. Άρχισε τα φιλάκια στο λαιμό/στήθος και όταν κατέβηκε κάτω μου πήρε μία υγρή και βαθιά πίπα. Στη συνέχεια άρχισε το γαμήσι/ιεραποστολικό πρώτα σε μουνί και κώλο το οποίο ήταν καλό και μου έδωσε την ευκαιρία να ελέγξω τα σιλικονάτα βυζιά της τα οποία ήταν ωραία στην υφή. Αλλαγή σε πισωκολλητό σε κώλο όπου περίπου στο δεκάλεπτο άκουσα την τσατσά να φωνάζει Βερόνικα και η κοπέλα μου λέει ότι έχω ακόμα 2 λεπτά να τελειώσω. Δεν πτοήθηκα και συνέχισα το ξεκόλιασμα για ένα δίλεπτο, κατόπιν έβγαλα την καπότα και συνέχισε η κοπέλα την πίπα μέχρι που τα πήρε στο στόμα. Μετά από ξέπλυμα στο νιπτήρα, η Βερόνικα με αποχαιρέτησε και έφυγε.
Γενικά ήταν ένα αξιοπρεπές γαμήσι με το μόνο αρνητικό γεγονός το ζήτημα του χρόνου. Η πλάκα είναι ότι όταν έφευγα τα δωμάτια ήταν άδεια και δεν είχε κόσμο στο σπίτι. Προσωπικά λόγω της πίεσης χρόνου δεν θα επισκεπτώ ξανά το συγκεκριμένο οίκο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, targetass και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2017
Μαλακία γιατι πιεζουν με το χρονο οι καριολες τσατσαδες? ειναι μαλακισμενες στον εγκεφαλο? Χμμμ;

ευγε , δωστα της στο στομα της πουτανας να γουσταρει!!! Καπέλο

τελος, γιατι σου επλυνε τον πουτσο? επρεπε να της πλυνεις τα βυζια κ το μουνι τυπε!!!Ναι!Ναι!
17 Ιουνίου, 2017
Το ίδιο και σε μένα... Αυτή η ηλίθια τσατσά με έκοψε στο 7λεπτο και η Βερόνικα άρχισε να ετοιμάζεται να φύγει !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2