Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βουρ στην Άννα λοιπόν, την είχα βάλει στο μάτι, κ μετά από επιβεβαίωση συναγωνιστών στο φόρουμ, είπα να δοκιμάσω.
Φτάνω αργά με μηχανή (αλλά εκεί που είναι το τσαρδί, παρκάρεις άνετα κ νταλίκα) μου ανοίγει η τσατσα, περίμενε μου λέει, είναι στο δωμάτιο. Μου προσφέρει κ νεράκι (από κλειστό πλαστικό μπουκαλάκι). Μέσα άκουγα το παιδί να δίνει πόνο για κανά 20λεπτο κ την Άννα να ουρλιάζει. Καύλωσα κ μόνο με αυτό. Με το που βγαίνει, δεν το πολυσκέφτηκα να δώσω το 20αρικο κ να περάσω μέσα.

Η Άννα. Μια όμορφη, πρόστυχη ξανθιά μιλφού, με πολύ όμορφο σωματότυπο, υπέροχο φυσιικό βυζάκι, αλλά πεσμένο (στα παπάρια μου). Περιμένω κ μπαίνει μέσα όπου αρχίζουμε τα προκαταρκτικά. Την πιάνω από πίσω, μου τρίβει την κωλάρα της στον πούτσο μου, της χαιδεύω κ της φιλάω το λαιμό, μου τρίβεται αισθησιακά, της κατεβάζω σιγά σιγά το φορεματάκι της κ της πιάνω της βυζάρες. Έχω γίνει πύρκαυλος. Μετά από 2-3 προστυχόλογα κ σεξοκουβεντούλα, ξαπλώνω. Τρίβεται πάνω μου, μου γλύφει αρχίδια, πόδια, τον κορμό του πούτσου, στήθος, τα πάντα. Της λέω να περάσει καπότα κ μου παίρνει μια πολύ αισθησιακή πίπα. Ήθελα να την σταματήσω να μη χύσω, αλλά όσο την τράβαγα, τόσο της έλεγα, ρούφα τον λίγο ακόμα. Φοβερή!

Στο τέλος την βάζω ανάσκελα, με το ένα πόδι της πάνω από τον ώμο μου, να της κρατάω τις βυζάρες κ να την ξεσκίζω δυνατά, μέχρι που έχυσα μετά από λίγο. Κάτσε λίγο μου λέει, ξάπλωσε μαζί μου. Αράζουμε κ λέγαμε διάφορες μαλακίες για δουλειές κτλ, γελούσε πολύ (ίσως φταίει κ η ένταση από την συνεχόμενη κούραση). Τα είπαμε, χαιρετηθήκαμε κ έφυγε/α.

Μια όμορφη συνάντηση με μια πολύ sexy μιλφάρα. Αν δεν είχα κ τόσες καύλες, ψηνόμουν να την σκίζω για κανά 15λεπτο, μιας κ δεν είδα την τσατσά να ενοχλείται από το χρόνο. Την επόμενη φορά, πού θα μου πάει

Επίσης να αναφέρω το δωμάτιο διαθέτει κ ντουζιέρα, ενώ η τσατσά σου προσφέρει κ πετσετούλα όταν μπαίνεις μέσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gingos, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2017
Από αυτά τα 3 μαγαζιά στην ιωαννινων αυτή με 2-3 από το 5 είναι τουλάχιστον τίμιες και καλές.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1