Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην Γαλήνη πριν περίπου ενάμιση μήνα. ΄Ήταν η δεύτερη μου συνάντηση με την συγκεκριμένη, μιάς και την είχα πάρει στο Red Diamond αρχές Απριλίου μένοντας έκλπηκτος με τις τορπίλες της αλλά και με την πολύ καλή συμπεριφορά της. Επειδή όμως μια φορά ποτέ δεν είναι αρκετή, αποφάσισα να την ξαναεπισκεφτώ εκμεταλλευόμενος την εκ νέου επίσκεψη μου στην όμορφη Θεσσαλονίκη. Φτάνω λοιπόν το μεσημεράκι στη βιλα πριβε, δίνω το παράβολο στην κυρία της υποδοχής και μπαίνω στο δωμάτιο χωρίς να δω την Γαλήνη αφού την ήξερα απο την προηγούμενη φορά. Το δωμάτιο ήταν στην πένα με μοναδική εξαίρεση την έλλειψη παντοφλώνMoney Mouth. Ανοίγω την πόρτα και ζητάω να μου φέρουν και να σου σκάει η Γαλήνη με τα ρέστα στο χέρι λέγοντας μου οτι είμαι ο πρώτος πελάτης για σήμερα. Τελικά , παντόφλες βρέθηκαν και το διπλωματικό επεισόδιο έλαβε τέλος. Ντουζάκι και αναμονή στο δωμάτιο. Μετά από λίγα λεπτά έρχεται στο δωμάτιο το μωρό χαμογελαστό και ευδιάθετο, λέγοντας μου πως ήρθε στην βιλα πέντε λεπτά πριν απο μένα. Εμφανισιακά η Γαλήνη είναι ακριβώς στα γούστα μου. Δηλαδή,πιτσιρίκα(γύρω στα 25), κοντούλα γύρω στο 1.60, μικροκαμωμένη, μελαχρινή με υπέροχες μαύρες ματάρες και με πολύ όμορφο έκφυλο πρόσωπο. Το μεγάλο της όπλο είναι οι μεγάλες φυσικές της βυζάρες που πολύ σπάνια θα τις βρείς σε μικροκαμωμένο κοράσιο. Ξεκίνημα στον αγώνα, της ζητάω να ξαπλωσει και την αρχίζω στα χάδια και στα φιλιά απο τα πόδια μέχρι τις βυζάρες που έτυχαν ιδιαίτερης περιποίησης και φροντίδας. Συνέχεια με πίπα αρκετά δυνατή (με βεντουζαρίσματα) και με συνεχομένες έκφυλες ματιές, μικρή όμωσ στην διάρκεια. Την ξαπλώνω για ιεραποστολικό και μου λέει έλα πάρε την παρθενιά μουΓλώσσα, μπουκάρω μέσα της και αρχίζω πρώτα με αργές διεισδύσεις και εν συνεχεία με σφυροκόπημα κρατώντας τα πόδια της ψηλά και ρίχνοντας ματιές στους δύο καθρέφτες με την Γαλήνη να με κοιτάζει καυλωτικά στα μάτια όσο την γαμούσα. Αλλαγή στάσης σε cow girl με το μωρό να λικνίζει πολύ γρήγορα την μεσούλα της και εγώ να ζουλάω και να αρμέγω τις βυζάρες της και να την κοιτάω στις ματάρες της. Κάπου εκεί ήρθε το τέλος με την Γαλήνη να έχει ζεσταθεί πολύ απο το κοπάνημα και με εμένα σε έκσταση. Επειδή όμως αισθάνθηκα οτι δεν την είχα χορτάσει αρκετά και εκμεταλλευόμενος την έλλειψη κόσμου της ζητάω να το γυρίσυουμε σε πρόγραμμα 2 εκτονώσεων με την Γαλήνη να συμφωνεί. Ντουζάκι, αναμονή, έρχεται το μωρό, παίρνει τα λεφτά καιμου λέει όποτε είσαι έτοιμος φώναξε με. Όσο φόρτιζαν οι μπαταρίες άκουγα την συνομιλια της Γαλήνης με τον γκόμενο στα Βουλγάρικα (μέσω skype αν κατάλαβα καλά). Μετα΄απο λίγο , την φωνάζω , έρχεται και ξεκινάμε τον δεύτερο γύρο με χάδια και με μια πίπα τρομερή κοιτάζοντας με στα μάτια με τις υπέροχες μααύρες ματάρες της. Την ώρα του deepthroat πετάω μια ατάκα χουμιοριστική κάνοντας την να λιώσει στα γέλια και φτιάχνοντας ακόμα περισσότερο την ήδη πολύ καλή διάθεση. Η πίπα της ολοκληρώθηκε με απίστευτο καραμέλωμα στις φρεσκοξυρισμένες μπάλες και ταυτόχρονο έκφυλο κοίταγμα στα μάτια. Αφού μου τον έκανε τσιμέντο, την γυρνάω σε ιεραποστολικό σε αργές και γρήγορες εναλλαγές με πολύ καλή συμμετοχή απο την Γαλήνη, στην συνέχεια cow girl, ξανά λίγη πίπα και τελείωμα με το χέρι (κατ'οπιν δικής μου παραινέσεως ) λόγω του οτι φάγαμε πολύ ώρα στο δωμάτιο και το κουδούνι είχε χτυπήσει 3 φορές με τον κόσμο να αρχίζει να μαζεύεται. Πρέπει να σημειώσω πως η Γαλήνη δεν βιάζεται καθόλου κσι ειδικά στον δεύτερο γύρο αισθάνθηκα οτι πηδάω την γκόμενα μου. Επίσης, οι αργές διεισδύσεις στον πρώτο γύρο στο ιεραποστολικό ήταν όλα τα λεφτά αφού δεν είχε δουλέψει ακόμα την τρύπα της (τα τυχερά του πρώτου πελάτη) και της την άνοιξα κυριολεκτικάΓλώσσα. Συνοψίζοντας, η Γαλήνη είναι ένα τίμιο στουντιοκόριτσο, ιδανική για βυζολάγνους και με την πρώτη ευκαιρία που θα βρεθώ Σαλόνικα θα την επισκεφθώ ξανά. Ο τίτλος της κριτικής μου έχει άμεση σχέση με ένα απο τα tatoo της Γαλήνης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
GAMALILEOS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
364
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, Πουτσαρας4

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού