Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ορμώμενος από τις εντυπωσιακές κριτικές που διάβασα εδώ από συναδέλφους, ξεκίνησα για το ίδρυμα της Διδύμου και συγκεκριμένα για το γνωστό Ρωσογκίλφ Αλιόνα. Πηγαίνοντας νόμιζα ότι θάβουν συναντήσω καμιά θεά. Η γυναίκα απλά δεν βλέπεται. Άρχισαν σοβαρά να αναρωτιέμαι ότι κάποιοι γράφουν κριτικές για Μάνος συγοντάρουν συγκεκριμένα ιδρύματα. Πέρασαν και εγώ λοιπόν αφού κατέθεσα το σχετικό παράβολο και φυσικά το μετάνιωσα. Δεν σηκωνόταν ο μαχητής με τίποτα. Η ποιό άθλια κατάθεση ever. Μη νομίζετε δεν καμία των περιπτώσεων ότι θα πηδήξετε κάτι που αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
66
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, pacwman, mauros gatos(1) και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2017
1.αφού είδες πως δε βλεπόταν,γιατί πέρασες..
2.οι γράφοντες με θετικό πρόσημο για τη συγκεκριμένη πορνοδέσποινα,ήταν σαφείς..μιλφογκιλφ για ειδικά γούστα -ίσως- που ιδρώνει το σεντόνι..
3.κατακρίνεις όχι ιδρύματα,αλλά άτομα με γερή,άδολη και τεκμηριωμένη συνεισφορά στην ενημέρωσή μας..
3.υπάρχει περίπτωση να σε παρεξήγησα,μιας και τα Ελληνικά σου δεν είναι τόσο καλά..
06 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Steve (Magaret).......ΜατάκιΜατάκι
1. Όταν βλέπεις μια παρουσία ντυμένη, σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού και από απόσταση, σου δημιουργείται μια αμφιβολία. Όταν στην επαφή βλέπεις τα χάλια (δεν θέλω να επεκταθώ περισσότερο), είναι αργά.
2. και 3. Δεν είμαι άτομο με ειδικά γούστα και νομίζω ότι έχω κάθε δικαίωμα να κρίνω όπως κρίνομαι τα γούστα των "ειδικών" για να ενημερώσω τους "κανονικούς".
Και 3. (Πάλι) δεν είμαι Μπαμπινιώτης αλλά τα Ελληνικά μου χάνονται στην άοκνη και (προσπάθεια) ταχύτατη ενημέρωση μου των αναγνωστών, προσπάθεια στην οποία η τεχνολογία από την πλευρά της διορθώνει κατά το δοκούν.
09 Ιουνίου, 2017
Όπως και να έχει, ακόμα κι αν δεν την είδες καλά, όλες οι κριτικές είναι νομίζω σαφείς, το μαγαζί έχει μιλφ, όχι καλλίγραμμα πιπίνια.
Ούτως ή άλλως, τα γούστα του καθενός ποικίλουν και δεν χρειάζεται ούτε να υπερασπιστουμε το δικά μας, ούτε να κατακρινουμε των άλλων.
Αβάντα σε μαγαζί προσωπικά δεν έκανα και δεν θα κάνω ποτέ, αυτοί έχουν ανάγκη εμάς και όχι εμείς αυτούς.
Just my two cents.
04 Δεκεμβρίου, 2017
απλα οι περισοτεροι δεν εχουν γουστο ....για μενα δεν βλεπονται
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4