Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Χριστίνα είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία,λεπτή,ομορφούλα,με λευκό δέρμα,μαλλιά μακριά καστανόμαυρα.Όταν την είδα δεν με άφησε ασυγκίνητο.Το πρόγραμμα που ανακοίνωσε η υπηρεσία ήταν το κανονικό, συμπεριλαμβανομένου του 69.Αποφάσισα να την δοκιμάσω αν και ήμουν σίγουρος ότι με την κοπέλα δεν θα περνούσα τόσο καλά γιατί δεν ήταν έμπειρη και φαινόταν.Απουσία όμως εναλλακτικών επιλογών και μιας και μου άρεσε είπα να κάνω τη δοκιμή.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο αμίλητη και εμφανώς αμήχανη.Δεν μιλάει Ελληνικά καθόλου και δεν καταλαβαίνει ούτε και Αγγλικά.Την χάιδεψα λίγο για να σπάσει ο πάγος και αυτή απλώς μου έδειξε το κρεββάτι να ξαπλώσω.Δεν ήταν καθόλου δεκτική σε φιλιά,γλυψίματα και αγκαλιές.
Παρακάμπτωντας τα προκαταρκτικά πήγε να εφαρμόσει προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο.Σύνηθης τακτική πολλών εργαζομένων κοριτσιών που απαντάται κυρίως στα συνουσιαστήρια του Μεταξουργείου.Της έκανα νόημα να χαιδέψει και να φιλήσει λίγο προκειμένου να ανταποκριθώ.Απλά με κοιτούσε αμέτοχη και άρχισε να παίζει το μόριο άτεχνα σχετικά.
Πέρασε το προφυλακτικό στο ημίσκληρο πέος μου,ξάπλωσε δίπλα μου και πέρασε σε πίπα η οποία ήταν εντελώς άχρωμη,άγευστη και με χρήση χεριού.Έχωσα το χέρι μου ανάμεσα στα μπούτια της τα οποία είχε σφιχτά κλεισμένα και χάιδευα λιγάκι,όσο μπορούσα το μουνάκι της. Της έκανα νόημα να περάσουμε σε 69, με κοίταξε απορημένη μέχρι να καταλάβει τι εννούσα.Στην στάση του 69 απόλαυσα το μουνάκι της, το οποίο είχε αρκετό τζελ και αυτό καταλογίζεται στα αρνητικά.Αυτή είναι και η μόνη στάση που ήρθαμε κάπως σε πιο κοντινή επαφή μετην μικρή.Το τσιμπούκι της κοπέλας βελτιώθηκε αισθητά στην στάση αυτή αλλά και πάλι μην φανταστείτε κάποια τρομερή βελτίωση.
Στο σεξ ξεκινήσαμε με την κοπέλα απο πάνω και σε κατακόρυφη θέση.Περιορίστηκε να μου πει την λέξη σιγά-σιγά που έχει προφανώς μάθει για τις περιστάσεις αυτές προκειμένου να μην πονάει.Πράγματι το μουνάκι της δεν είναι αρκετά δουλεμένο και ήταν και ελαφρώς αξύριστο αλλά δεν ένιωθα πολλά πράγματα λόγω της υπερβολικής κρέμας.Προσπάθησα να την φέρω πιο κοντά μου αλλά προτιμούσε την κατακόρυφη θέση ενώ το σώμα της ήταν αρκετά τεντωμένο,τσιτωμένο θα έλεγα προσπαθώντας να ελέγξει την διείσδυση να μην είναι πολύ βαθιά.Στην στάση αυτή της έγλυψα και λίγο τα μικρά της στήθη,όσο με άφησε δηλαδή.
Αλλάξαμε στάση στην ιεραποστολική.Σε πολύ στενές επαφές δεν ήταν δεκτική η κοπέλα. Την γαμούσα και αυτή κλασσικά τραβιόταν πίσω για να μην μπαίνει όλος μέσα.'Οσο την γαμούσα με άφηνε να της χαιδεύω το μουνάκι.Βλέποντας ότι η κοπέλα δυστυχώς δεν το πολυέχει αποφάσισα να την δοκιμάσω σε στάση πισοκωλητού. Εκεί πάλι η κοπέλα μου είπε να κάνω σιγά-σιγά. Στήθηκε κάνοντας κούρμπα.Αφού μπήκα μέσα της και το πήγα μαλακά, την είδα μετά απο λίγο την κοπέλα να αρχίζει να προσαρμόζεται,την τοποθέτησα λιγάκι πιο βολικά για να μπορώ κάτι να βλέπω και εγώ.Από τις τρεις στάσεις του σεξ αυτή ήταν και η πιο βολική για αυτή και η καλύτερη για μένα μαζί της. Όσο την γαμούσα σε σχετικά ήπιους τόνους, της χούφτωνα τα κωλομάγουλα.Της χάιδευα και λιγάκι την κωλοτρυπίδα αλλά δεν της πολυάρεσε και έτσι δεν επέμεινα.
Κάπου εκεί άρχισε και η υπηρεσία να κάνει νύξεις στους υποψήφιους πελάτες για τον χρόνο που έμεινα στο δωμάτιο,ότι έχω και καλά αργήσει. 'Ενα έμμεσο χτύπημα της πόρτας δηλαδή. Θα μπορούσα να γαμάω την κοπέλα για πολύ ώρα χωρίς να χύσω,μιας και δεν έκανε κάτι να με ανάψει.Απλώς καθόταν σαν κομοδίνο.Της έκανα νόημα δείχνοντας το σώμα της για να την χύσω αλλά αυτή όπως περίμενα ήταν καθολικά αρνητική. Την έβαλα ενώ καθόταν να χαιδεύει τους όρχεις,αρχικά το έκανε πολύ άγαρμπα δεν ήξερε καθόλου, της έδειξα εγώ πως να το κάνει ενώ εγώ χούφτωνα τα βυζάκια της και τα μπούτια της. Η υπηρεσία κάλεσε την κοπέλα απευθείας και η κοπέλα σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται κάνωντας έναν μορφασμό με τους ώμους της ότι τάχα δεν έφταιγε αυτή.Με είδε αρκετά κατσουφιασμένο και στο σημείο που ντυνόταν έγινε πιο γλυκιά και άρχισε να μου στέλνει χαμόγελα. Αυτό το είδα ως σημάδι ανακούφισης απο μέρους της που ξέμπλεξε απο την βασική επίπονη διαδικασία και όχι ως σημάδι παρηγοριάς.
Εν κατακλείδι η Χριστίνα ξεχωρίζει στο Μεταξουργείο γιατί είναι όμορφη,νεαρή και λευκόδερμη και αυτός είναι και ο μόνος λόγος για να περάσει κάποιος μαζί της.Απο εκεί και πέρα μην περιμένετε και πολλά πράγματα γιατί η κοπέλα είναι αρκετά άπειρη,καθόλου δεκτική,όχι θερμή,απλώς διεκπεραιωτική και χωρίς καθόλου συμμετοχή.Ο χρόνος επίσης στα αρνητικά, ήταν γύρω στα 10 λεπτά με την πρώτη νύξη να έρχεται γύρω στο εννιάλεπτο και με την δεύτερη κλήση η κοπέλα ετοιμαζόταν να φύγει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Xριστίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού