Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
GFE το PSE? τρελάθηκε ο h_harryk69 Χμμμ; ? Και όμως ας το δούμε λιγάκι...

Υπαίτιος ο Antisthenis ο οποίος πρωι- πρωι με το sex-video που ανάρτησε στο νήμα του Glamour με έκανε α) να χύσω τον πρωινό καφέ μου ενώ ήμουν καθήμενος στο γραφείο μου β) να έχω φαγούρα στο χέρι (itch) πότε θα πάρω το κέντρο να κλείσω την Amanda.

Εν αναμονή του ανοίγματος του κέντρου του Glamour τηλεφώνησα σε άλλο γνωστό πορνοαθλητή. "Θα πάρω την Αμάντα σήμερα" του είπα. Η επιδοκιμασία του ανάβλυσε από την άλλη άκρη του σύρματος και συνοδεύτηκε από τις συνήθεις παροντρύνσεις :
"Να μην σου ξανασηκωθεί π@λιόπουστ@". - "Π@λιόπουστ@ς ο Κος harryk69?" ΕμμμμMoney Mouth

Το κέντρο άψογο, το ραντεβού σε ξενοδοχείο βορείων προαστίων.

Παρένθεση σημαντική : ΑΝ θέλετε άναλ ζητήστε το άμεσα από το κέντρο η κοπέλα θέλει να το ξέρει για να είναι "καθαρή"

Η πόρτα του δωματίου άνοιξε και διεπιστώθησαν τα εξής:
α) στο video νήμα του Glamour ο επιβήτορας φαίνεται να έχει τεράστιο πέος διότι η Αμάντα είναι Μινιόν.
β) η κορασίδα εμφανίσθη απέριττη άνευ βαψίματος, ΟΜΩΣ λόγω εντόνων χαρακτηριστικών, σφριγηλού δέρματος και του νεαρού της ηλικίας ΔΕΝ με χάλασε το αποτέλεσμα είναι λίαν αισθητικό.
γ) ΤΟ χαμόγελο... που σπάει τον πάγο και φωτίζει το πρόσωπο διότι έχει την στάση "είμαι-εδώ-να-κάνουμε-τα-πάντα-γιατί-όχι-λοιπόν-με-χαμόγελο?"
δ) Μαυρισμένη ελαφρώς από σολάριουμ, με μακρύ στενό φόρεμα ως τους αστραγάλους το οποίο τονίζει το σώμα της, και... πεδιλάκι... Κανονικά θα έπρεπε πάλι να χαλαστώ αλλά η όλη παρουσία μου θύμισε "μόλις-ήρθα-από-την-παραλία- και-ήρθα-να-γ@μηθώ" φρέσκια φρέσκια
ε) τα τσιμπουκόχειλα τα οποία δείχνουν το σαφές στίγμα για το τι θα επακολουθήσει.


Το φόρεμα έπεσε και φάνηκε ένα σώμα το οποίο
α) πολύ σφιχτό σώμα άψογο δέρμα ελαστικό αντέχει τόσο πολύ στους μπάτσους στα οπίσθια ώστε κοιτούσα πό κοντά διότι ΔΕΝ έβλεπα κοκκινίλες Κουλ
β) Κομψό μουνάκι χωρίς ξεχειλωμένα μουνόχειλα δείγμα υπέρμετρης χρήσης, μάλλον διότι το δέρμα της είναι ελαστικό.
γ) Ο κώλος στητός όχι τόσο πεταχτός όπως της Marilou Morales αλλά σωστός για αυτό το σώμα με μία καταπληκτική κωλοτρυπίδα η οποία σε ξεγελάει ότι είναι στενή, όμως "ρουφάει" τα δάκτυλα 1-2-3 μαζί αδιαμρτύρητα.
δ) στηθάκι Α+ (δεν συστήνεται σε βυζολάτρες) όμως πολύ στητό, καθόλου νερουλό αλλά firm, με ρογίτσες μικρές οι οποίες ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ άμεσα στο γλύψιμο.

ο αγών μου - mein kampf
α) πίπα με σάλιο στη σωστή δόση, με απουσία οδόντος, χέρι ΜΟΝΟ για να αυξήσει την ένταση περνώντας το από την βάλανο ΧΩΡΙΣ να αναδιπλώνει το δέρμα, με σωστή πίεση όπως η μασαζορουφήχτρες. Δηλαδή πίπα αρτιζανάλ.
β) μικρο φάουλ: προηγήθηκε μασαζάκι για γέλια του στυλ τρώμε κάνα πεντάλεπτο/δεκάλεπτο έτσι και αλλιώς τον κάνω να τελειώσει γρήγορα - εδώ την πάτησε ΠΑΝΤΕΛΩΣ - μέ κουμπωμένο ένα καραφάκι τσίπουρο και κάτι jerk στα 100, το γρήγορα δεν έπαιζε.
γ) φόρεμα προφυλακτικού μικρή προσθήκη λιπαντικής γέλης (clopyright Blizardeye) ΠΑΝΩ στο προφυλακτικό όχι στο αιδοίο = έξυπνο.
δ) σεξ σεξ και πάλι σεξ the war dog σε όλες τις στάσεις μήκη και πλάτη ΔΕΝ λέει όχι σε τίποτα, μπάτσες, δάκτυλα, φιλιά, ΠΑΝΤΑ με χαμόγελο - ε ναι σημαντικό!!, με φιλί καλό τόσο όσο με γλωσσόφιλα τόσα όσα ώστε να μην ξεφτίζουν εντελώς σε fake φέρνει λίγο σε GFE σε συνδυασμό με ένα social καλό όσο όμως επιτρέπουν τα περιορισμένα αγγλικά της.
ε) βογγητά εντελώς πορν βιντεο - εύηχα όμως - σαν να βλεπεις στην τβ τσόντα μόνο που βλέπεις το πέος σου πρωταγωνιστή.

35 λεπτά αργότερα ένας κατάκοπος harryk69 ιδρωμένος έως την οπή του κώλου κατέθεσε...

Ντουζάκι social ντιν ντιν round 2
Δεν άντεξα, έβαλα μουσούδι κάτω με γλώσσα η κλειτορίδα ανταποκρίνεται ενώ σπασμοί διατρέχαν το σώμα της και το αιδοίο κατέβασε πολλά υγρά.
Η κοπέλα είναι ΣΟΥΠΕΡ καθαρή καμία καμία μυρωδιά.
Στη συνέχεια πίπα πάλι, φόρεμα προφυλακτικού, δεν έχυνα με τίποτα (μήπως ήταν 2 τα καραφάκια??? διότι είμαι και κάποιας ηλικίας λέω να γραφτώ στα μικροτσούτσουνα παππούδια) τα είδε όλα, άντε πάλι πίπα, πίπα στην πίπα, φόρεμα 3ου προφυλακτικού στα 4 στήσιμο, ΔΕΝ εγκατέλειπε με τίποτα!!! Πιτμπουλ !!! θα τον κάνω να χύσει δεν μπορεί είμαι ρωσσίδα είναι μεσόγειος τι στο δι@ολο, θα υποκύψει...

Ε οκ υπέκυψα, αλλά νομίζω ότι πηγαίνοντας καπάκι στον επόμενο συν-πορνο-αθλητή θα φτύνει στον κόρφο της.

Γενικά ένα όμορφο κορίτσι, smiley ευγενές πιτμπουλ της σεξοσυνεύρευσης τιμάει τα λεφτά της, συλλεκτικής αξίας, δεν θα τα πετάξετε, αλλά δεν θα γινόταν ποτέ το στάνταρντ σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flybywire, Ettore, wired77 και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2017
Εύγε κύριε! Το πόνημά σας αποτελεί υπόδειγμα κριτικής. Φρονώ ότι , λίαν συντόμως , ο νηματοθέτης κος Blizardeye, θα σας προσκαλέσει να πάρετε τη θέση, που δικαιωματικά σας ανήκει, ανάμεσα στα υπόλοιπα, επιφανή και μη, μέλη του ημετέρου νήματος Γερο-μύστης. Και πάλι εύγε !!!
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
02 Ιουνίου, 2017
Τα στοιχεια που παρουσιασατε,αγαπητε συναδελφε, αποτελουν διαβατηριο για το νημα των παππουληδων! Γερο-μύστης Συγχαρητηρια για την εμπειρια σας! Καπέλο
02 Ιουνίου, 2017
Σας περιμένουμε στο νήμα μας, κύριε! Καπέλο
02 Ιουνίου, 2017
"μέ κουμπωμένο ένα καραφάκι τσίπουρο", άχαστη συνταγή

"ένα όμορφο κορίτσι, smiley ευγενές πιτμπουλ", αυτά τα "παλιόσκυλα" τελικά είναι όλα τα λεφτά

Ωραίος συναγωνιστή, ωραίος....
02 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Merci προσπαθώ να ανακάμψω.. Καπέλο Τι να πω για τις δικές σας κριτικές, είναι αποστομωτικές.
02 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο ότι προλάβουμε αγαπητέ συναθλητή... Πλένω σβέρκο, βάζω τα καλά μου, κάνω αίτηση στο μικροτσούτσουνο νήμα.
02 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο ευγενικέ νηματοθέτη ευχαριστώ για την πρόσκληση.
02 Ιουνίου, 2017
Εύγε κ. Χάρρυ! Καπέλο
Με το καλό να σας δούμε στα παππούδια! Καλώς ορίσατε!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
02 Ιουνίου, 2017
Ωραιότατη και επεξηγηματικότατη η κριτική σας κύριεΚαπέλο
03 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

merci Καπέλο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10