Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την προσωπική γνωμάτευση που έκανα, επιβεβαιώνω τους φίλους με τις προηγούμενες κριτικές που έχουν κάνει και νομίζω ότι πρόκειται για μια εξαιρετική περίπτωση!!!
Κατ’ αρχήν όντως είναι πολύ όμορφη, κουκλί χωρίς υπερβολή ποιο όμορφο από τις φωτο, με όμορφα μάτια και ένα περίεργο λοξό καυλιαρικο βλέμμα.
Το σώμα της αν εξαιρέσεις ένα σβησμένο τατουάζ στην κοιλιά είναι αψεγάδιαστο, σφικτό, όμορφη πλάτη , απίστευτα και περιποιημένα δάκτυλα και στα χέρια και επίσης στα πόδια, με τρομερό κολαρακι, επιδέχεται χάιδεμα, δάχτυλο όχι στην πίσω τρύπα αλλά μπροστά της αρέσει και ιδιαίτερα.
Δεν μπορώ να πω ότι καυλονει εύκολα αλλά δείχνει να το ευχαριστείτε. Πολύ δυνατό σημείο της πέρα από τα παραπάνω είναι το θερμό γλωσσωφιλο που δίνει χωρίς τσιγκουνιά καθώς και η βαθιά πίπα της χωρίς χέρια ( δάκρυσε δυο φορές πάνω στην προσπάθεια) καθώς και το γλείψιμο στα μπαλάκια που βάζοντας πολύ σάλιο σου δίνει μια αίσθηση μεταξένιου γλειψίματος που εμένα με απογείωσε.
Τέλος μετά από ένα πολύ θερμό γαμιση που έγινε με πολλές εναλλαγές στάσεων κατάθεση στο στόμα της, και ενώ έχει πάρει τα υγρά μου μέσα της και τα πιλαλάει έχουν μει δυο τρεις σταγόνες στον πουτσο μου οπού σκύβει τις ρουφάει με προσοχή και ευλάβεια και σηκώνει το κεφάλι της , μου ρίχνει μια ματιά με το βλέμμα γεμάτο πονηράδα που αναφέρω ποιο πάνω…. στάζοντας από τα χείλη της σταγόνες σπέρματος..
Τέλος δεν είναι η μουναρα έμπειρη 30 αρα που θα σε απογειώσει..αλλά από μια πιπινα πήρα πολλά περισσότερα από θα περίμενα, αν βάλω δε το νεανικό κορμί της με το λεμονοιδες βυζάκι της και το πανέμορφο πρόσωπο της νομίζω και επαναλαμβάνω ότι είναι μια επιλογή εξαιρετική!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού