Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βερόνικα είναι μιλφ Ρωσόφωνη από Ρωσία κατά δήλωση της, με μακριά κόκκινα μαλλιά τα οποία έχει πιασμένα σε αλογοουρά, σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα, όμορφες βυζάρες στρόγγυλες σιλικονάτες τριάμιση νούμερο αρκετά καλής υφής,κωλάρα, δέρμα τεχνητά μαυρισμένο απο σολάριουμ,κοντού αναστήματος.Τόσο στο σαλόνι όσο και στο δωμάτιο εμφανίζεται με γυαλιά τα οποία και δεν βγάζει κατά την διάρκεια της συνουσίας.Στο σώμα της έχει πολλά τατού.Ένα μεγάλο στο ένα της περιβραχιόνιο,πλάι στο μπούτι έχει ζωγραφισμένο ένα ρεβόλβερ.Επίσης στο σώμα της συγκρατησα και ένα τατού μία αρκετά μεγάλη φράση και κάποια μικρότερα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο η συνεννόηση έγινε αποκλειστικά στην Αγγλική γλώσσα την οποία και ομιλεί άριστα.Είναι αρκετά κοινωνική κοπέλα,μιλούσαμε αρκετά κατά την διάρκεια της συνουσίας. Με ρώτησε πως επιθυμώ το τσιμπούκι της είπα άνευ πλαστικού περιβλήματος με τελείωμα στο στόμα.Με ρώτησε αν θέλω μόνο τσιμπούκι και της διευκρίνησα ότι θα γίνει και σεξ και ταναπάλιν.
Με οδήγησε στο νιπτήρα όπου και έπλυνε προσεκτικά το πέος μου με ζεστό νερό και κρεμοσάπουνο μαλακίζοντας το.Όσο με έπλενε εγώ χούφτωνα τις σιλικονάτες βυζάρες και τα όμορφα κωλομέρια της.Πλησίασα στο στόμα της και άρχισα να την φιλάω.Ανταποκρίθηκε ευχάριστα.Μου είπε όχι με γλώσσα αλλά κατόπιν έχοντας την καβλώσει παραδώθηκε άνευ όρων.
Κατευθυνθήκαμε στο κρεββάτι ξάπλωσα και η Βερόνικα ήρθε στο πλάι μου και πέρασε σε ένα υγρό αισθησιακό τσιμπούκι.Εγώ της χάιδευα το μουνάκι της που ήταν στεγνό όμως μετά απο λίγο άρχισε να κατεβάζει υγρά.Το τσιμπούκι της περιλάμβανε εξωτερικούς γλωτισμούς πέριξ της βαλάνου και του κορμού και αργό υγρό ρούφηγμα.Της πρότεινα να γλύψει και τα αρχίδια,αλλά μου τόνισε ότι αυτό το κάνει μόνο όταν η περιοχή είναι ξυρισμένη.Αφού ευχαριστήθηκα τσιμπούκι της πρότεινα να γυρίσει σε 69 βλέποντας την ότι είχε υγρανθεί αρκετά το μουνάκι της. Δυστυχώς μου αρνήθηκε,λέγοντας στην επόμενη μας συνάντηση.
Πέρασε προφυλακτικό και της είπα να καβαλήσει.Ανέβηκε στον καβλωμένο πούτσο και ανεβοκατέβαινε ικανοποιητικά. Μου είπε να προσέχω με τις βυζάρες της και το σεβάστηκα.'Αρχισα να τα γλύφω και να τα ρουφώ απαλά, ενώ την είχα φέρει κοντά μου και την γαμούσα. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε, να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά και να μου μιλάει καβλωτικά λέγοντας μου ότι είναι η πουτάνα μου και να την ξεσκίσω.Ομολογώ ότι αιφνιδιάστηκα και δεν το περίμενα ότι της αρέσουν τα βρωμόλογα.Όταν μου έλεγε ότι είναι η πουτάνα μου αυτό με κάβλωσε ακόμα περισσότερο και συνέχισα να γαμάω δυνατότερα.
Η επόμενη στάση ήταν το ιεραποστολικό όπου εκεί την γαμούσα αρκετά στενά και φιλιόμασταν με πάθος.Η γκόμενα είχε καβλώσει τόσο πολύ που άρχισε να συσπάται να με τραβάει μέσα της με δύναμη και να χύνει δαγκώνοντας με. Ήμουν ο καθηγητής της στο σεξ και ήταν το έκφυλο πουτανάκι μαθήτρια μου.
Για το μεγάλο φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και ήρθα γονατιστός δίπλα της.Αυτή ξεκίνησε να γλύφει τον πούτσο μου σαν παγωτό και να τον μαλακίζει.Μου είπε να τα ρίξω στο στόμα της προσεκτικά.Χάιδευα την υγρή μουνάρα της και τα σιλικονάτα στήθη της και με το άλλο χέρι τον έπαιζα στο στόμα της. Στα αρνητικά ότι μου έκανε μία μικρή νύξη για τον χρόνο αλλά δεν με άφησε παραπονεμένο. Όταν ήμουν έτοιμος σημάδεψα απο απόσταση και της έριξα μέσα στο στόμα της μία ικανοποιητική ποσότητα σπέρματος. Πλύθηκε στον νιπτήρα,κάναμε λίγο socializing ακόμα,της έδωσα φιλάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού.
Εν κατακλείδι η Βερόνικα είναι αρκετά κοινωνική κοπέλα,με πολύ καλές γνώσεις Αγγλικών,αρκετά έμπειρη στο σεξ, το τσιμπούκι της είναι καλό, η συμμετοχή της είναι αρκετά θερμή με καβλωτικά λόγια και βογγητά,δεν κλέβει στις στάσεις του σεξ. Στα αρνητικά θα καταλογίσω ότι δεν έκανε 69 αν και μου είπε την επόμενη φορά , μία νύξη για το χρόνο και τό ότι δεν έγλυψε όρχεις. Πάντως ομολογώ ότι με κάλυψε επαρκώς σε όλα τα άλλα μιας και υπήρξε και χημεία μεταξύ μας. Την προτείνω ανεπιφύλακτα μιας και πιστεύω ότι ι υπηρεσίες της είναι πάνω απο τον μέσο όρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2017
Aγαπητε professorx τα πολλα λογια ειναι φτωχεια!
28 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Παλαίμαχε,ο professorx είναι το καθηγητικό κατεστημένο στην εκπαίδευση των κορασίδων.
Δ
Διαγόρας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2