Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα νωρίς το μεσημέρι αποφάσισα να επισκεφτώ την Φυλής , ύστερα από μικρή περιήγηση κατέληξα στο εν λόγω υπόγειο , προκειμένου να συνευρεθώ με την Μιλένα ...
η υπηρεσία πολύ χαλαρή φαινόταν χαμένη έτοιμη να κοιμηθεί απολαμβάνοντας το τσιγάρο της … καλό σκεφτικά …. τουλάχιστον δύσκολα θα μας ενοχλήσει , αν και όσες φορές έχω βρεθεί σε αυτό το μπουρδέλο ουδέποτε υπήρξε τέτοιο πρόβλημα.

Μιλένα , Ιταλίδα κατά τα λεγόμενα της , ψηλή 1.70 περίπου χωρίς τακούνια με μαύρα μακριά μαλλιά , 2αρια βυζιά αλλά με ρόγες που όταν καυλώσουν, γίνονται μπουλόνια και σε φτιάχνουν να θες να τα φιλήσεις , να τα γλύψεις και να τα δαγκώσεις , όταν στέκεται όρθια έχει πλάκα κοιλιά αλλά όταν σκύβει διαγράφετε μικρή κοιλίτσα πράγμα που δείχνει πως είναι τελείως αγύμναστη. Exει ένα πρόσωπο που θα ήταν ενδιαφέρον αν είχε μακιγιάζ , επίσης ένα κρικάκι στη μύτη μικρό ασημί και αρκετά διακριτικό και πρόσωπο με πολύ χαμόγελο. Γδύθηκε και ξάπλωσε διπλά μου και άρχισε να με γλύφει στις ρόγες και το λαιμό , γλωσσόφιλα δεν έδινε , ύστερα πλησίασε στην πούτσα μου και άρχισε να την γλύφει και αυτήν προσπαθώντας να μου τον σηκώσει , υπήρχε μια αμηχανία από μέρους μου και αυτό δικαιολογούσε την συμπεριφορά της πούτσας μου. Αλλά η Μελίνα τελικά ήταν μάγκας ... όχι μόνο μου την σήκωσε αλλά άρχισε να μου την φτύνει με μανία να μου την παίζει και να τον παίρνει με βαθιά και ρηχά μπουκώματα . Αισθανόμουν πολύ ωραία , γιατί τόκανε πολύ καλά , με την γλώσσα και τα χείλι μόνο , ενώ που και πού μου τον έφτυνε και τον κοίταζε με μια κτητικότητα σαν να έλεγε ότι είναι μόνο δικός της , αυτό με τρέλανε και όταν είχε πλέον γίνει πέτρα της είπα να βάλουμε προφυλακτικό. Μαξιλάρι από κάτω και τα πόδια ψηλά , ήθελα να την πάρω πρώτα από μπροστά είχε τεράστια μουνόχειλα , να τα παίξω λίγο με την πούτσα και τα αρχίδια , γλειφομούνι δεν έκανε , ύστερα της τον έβαλα γερά και άρχισα να την γαμάω σιγά αλλά με βαθιά γεμίσματα για να βλέπω τα μουνόχειλα έτσι όπως παίζουν γύρο από την πούτσα μου , ονειρικά. Της λέω θα τον βάλουμε και από τον κώλο , ναι μου λέει να βάλω λίγο λιπαντικό μόνο ... σε αυτή την στάση και με τα ποδιά πιο ψηλά της τον φόρεσα με μανία και δύναμη με αυτή την καύλα που είχα .... πόνεσε πολύ και άντεξε μόνο γιά λίγο , ωστόσο εγώ είχα κάνει τις διεισδύσεις μου, κατόπιν γυρίσαμε στα τέσσερα , οφείλω να πω ότι ήταν αρκετά στενός κώλος και αυτό με έφτιαξε περισσότερο , τήν έβαλα με την πλάτη και το κεφάλι προς τα κάτω και τις άνοιξα τα κωλομέρια για να βλέπω τις διεισδύσεις μου . Σαρέσει να με γαμάς από τον κώλο μου είπε ... ναί μωρό .... Είχα πάρει μπροστά και δεν σταμάταγα με τίποτα και εκείνη βογκούσε , έπιασα σφιχτά τα κωλομέρια της και κοίταζα την πούτσα μου που μπαινόβγαινε .. την έσφιξα ακόμα πιο δυνατά και εκείνη ένιωσε ότι σε λίγο θα τελείωνα και φώναζε πιο δυνατά .... ναι μωρό μου ναι ... μέχρι που έχυσα .... δώσαμε φιλιά στα μάγουλα και αφού ντύθηκα έφυγα με ευχαρίστηση ..... σίγουρα θα ξαναπάω γιατί έχω και άλλα πράγματα στο μυαλό μου να κάνω μαζί της. Ευχαριστώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιλένα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, kolokopeas, numpas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού