Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 279608
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδα τις φωτογραφιες της Στελλας οι οποιες με προιδεασαν για πολυ ωραια ποδια με φλεβες... Οποτε εφυγα να την δω!
Στο σαλονι δεν πλησιασε, αλλα αυτο που ειδα μου αρεσε.
Μπηκα για μπανακι και αραξα. Υστερα απο λιγο ηρθε το μωρο. Απο κοντα ειναι λιγοτερο εντυπωσιακη, εχει κι ενα θεματακι με τα δοντακια αλλα το σωμα της ειναι πολυ ωραιο, τα ποδια καυλα αν και αξυριστα και το προσωπο γλυκο. Καινουρια λεει στη δουλεια και δεν εχω λογο να μην την πιστεψω, αφου εδειξε καποια απειρια. Αρχισαμε με ποδολαγνεια, για τα ποδια πηγα κυριως! Δυστυχως οι φλεβες δεν ηταν τοσο εντονες οσο ηλπιζα, αλλα οι γαμπες ηταν τρομερες. Περπαταει λεει πολυ. Περιβαντολογικη συνειδηση με αποτελεσμα!!! Μετα εβαλε δαχτυλακι και της ειπα να γλυψει τα αρχιδια. Εκει δεν το ειχαμε καθολου. Κλειστα ματια, αποσταση και γλωσσα εξω χωρις να ακουμπαει... Επιασα το κεφαλι και το πιεσα λιγο (δεν ηθελα να την πιεσω και πολυ), οποτε βελτιωθηκε. Κατεβηκε στον κωλο, μια απο τα ιδια. Βαλαμε το στραπ και παιξαμε στασεις, στα ισια, στα 4 με τον καθρεφτη οπου εδωσε ρεστα, αυτη ορθια κι εγω κατω, μετα διαλειμμα για ποδολαγνεια ορθια αυτη πανω στο κρεβατι και τελος αυτη ξαπλα κι εγω απο πανω. Στο τελος εκανε τα δικα της, εχυσα κι εγω μεγαλοπρεπως και τα χυσια ηταν πολλα κι εφυγαν τοσο δυνατα που περασαν το κεφαλι της και καρφωθηκαν στο κεφαλι του κρεβατιου, απο το οποιο απειχα αρκετη αποσταση... Μετα ετρεξαν κατω. Αυτη δεν μασησε κι ας φυγαν κατι σκαγια στα ματια και τα μαλλια Ναι! . Σκληρη η κοπελα!
τα ειπαμε σε πολυ φιλικο κλιμα για λιγη ωρα κι εφυγε. Παραμονη κοντα στο μισαωρο!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού