Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απ το τυπικο ξεφορτωμα που εκανα στο Μεταξι ανεβηκα Φυλης για να βρω κατι πιο ποιοτηκο ουτως ωστε να κλεισει η βραδια ευχαριστα.Ετσι αφου γυρισα και εδω καποια σπιτακια κατεληξα στο Φωκαιας 9 το δεξι.Εκει η τσα2 μας παρουσιασε την Ειρηνη.Μια σχετικα ψηλη,μελαμψη και μελαχρινη πολυ ομορφη τσιγγανα μαλλον,με φοβερο προσωπο και κωλαρα και μικρο βυζι με σουβλερη ρωγα.Ανακοινωσε το προγραμμα το οποιο ειχε και κωλο στο μενου αλλα ενω αρχικα νομιζα οτι ηταν φουλ με ελ. στομ.,69 κλπ τελικα ηταν φουλ του κωλου μονο.Εδωσα το μπλε και περασα στο δωματιο το οποιο ηταν μικρο και οχι αντιστοιχης ποιοτητας με τα αλλα στη Φυλης αλλα οκ.Το μωρο ηρθε μετα απο λιγο προσχαρο και χαμογελαστο.Το εχει το σοσιαλ γενικα.Ηρθε στο κρεβατι και εβγαλε τα εσωρουχα της.Αρχισε να μου τριβεται και μου ειχε φερει και το κωλαρακι της κοντα μου.Στη θεα του φοβερου αυτου πατου και των παχιων μουνοχειλων δεν μπορεσα να κρατηθω και της εδωσα μια γλυψια αλλα ειδα οτι τραβηχτηκε.Το θεωρησα ναζι οποτε δεν εδωσα σημασια.Αυτη μετα αρχισε να μου κανει καποια γλυψιματα στο στηθος κλπ και αφου καβλωσα εσκυσε την καποτα να μου την βαλει για πιπα.Εκει εχοντας στο μυαλο οτι κανει ακα στοματικο λεω μεσα μου τι γινεται παει να λουφαρει?Τεσπα μου αρχιζει το τσιμπουκι το οποιο ηταν καλο με καυλωτικες ματιες κατα τη διαρκεια του ποτε στον καθρευτη και ποτε στα ματια.Αρχειδια δεν εγλυψε.Οταν σταματησε την πιπα την ειδα οτι πηγε να βαλει τζελ και της λεω μπορω να σε γλυψω?Εκει μου ειπε οτι δεν κανει 69 οποτε ακυρο.Ετσι την εστησα ιεραποστολικο απο μουνι για αρχη.Ειχε θερμη συμμετοχη θα ελεγα και με επιφωνηματα αλλα και με καποια φιλακια-χαιδεματα κλπ.Στη συνεχεια ζητησα το κωλι της το οποιο μου εδωσε απλοχερα στα τεσσερα αφου πρωτα εβαλε λιγο τζελ.Αυτη οδηγησε την πουτσα στον πατο της και εγω την καρφωσα δυνατα χωρις να πει κιχ.Ειχε κανει μαλιστα πολυ καλο στησιμο για να το τρωει ολο μεσα και σε συνδυασμο με το θεαμα στον καθρευτη ηταν μοναδικη στιγμη να καρφωνεις ενα τετοιο μωρο στον πατο.Συνεχισα ετσι μεχρι που εχυσα δυνατα βαθεια μεσα της. Εν κατακλειδι το Ειρηνακι ειναι καλο και τιμιο για κωλογαμησι ειδικα...απλα εγω στην αρχη ημουν χαμενος στη μεταφραση η μαλλον στο προγραμμα του σαλονιου και ειχα και εξτρα προσδοκιες για ακα και 69.Τελικως ομως αποδειχτηκε οτι για αυτα που προσφερει ειναι καλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2017
Δεν φταις εσύ για την παρανόηση όσον αφορά το φουλ πρόγραμμα,πρόκειται πολλές φορές για άγνοια ή και επιτηδευμένον αποπροσανατολισμό από τις κοπέλες και τις τσατσάδες για το τι περιλαμβάνει το φουλ πρόγραμμα,το'χουν σαν μέθοδο για να θολώνουν τα νερά και να ψαρεύουν αφελείς ή ανυποψίαστους πελάτες! Θυμός
27 Μαΐου, 2017
Ναι ρε φιλε εν το μεταξυ οταν μπαινεις σε τοσα σπιτια και ακους τα διαφορα προγραμματα που ανακοινωνουν καπου ζαλιζεσαι και τα μπερδευεις στο μυαλο σου Εμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2