Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνευρεση εγινε στο υπερυψωμενο μπουρδελο , που λεγεται και '' ανακτορο ''.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε μια καινουργια ιεροδουλη , την Νικολ.Προκειται για μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , λευκο δερμα , μακρυ ισιο καστανοκοκκινο μαλλι , ωραιο μικρο φυσικο στητο βυζι , ψηλο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα με 10 ευρω.

Μου εκανε το κλικ η κοπελα και εδωσα το πορνοπαραβολο.Περασα στο δωματιο και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Μιλαει ομως Αγγλικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα ειχε καλη διαθεση και δεν ειχε διαθεση ξεπετας.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω το ωραιο στητο της στηθος.Υστερα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της για πιπινακι ειναι σχετικα καλη.Ειχε αργο ρυθμο και προσπαθουσε να τον παρει βαθια.Δεν μπορει ομως να κανει ντιπφροατ.Δεν χρησιμοποιουσε τα χερια της στην πιπα.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να παραπονιεται.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Αυτη εβαλε τζελ στο μουνακι της και εγω της τον εχωσα σιγα σιγα.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο και στα βυζακια.Εχει πολυ καθαρο σωμα η κοπελα.Την γαμουσα και οταν τον εχωνα τερμα βαθια τοτε η κοπελα βογγουσε και εδειχνε να ποναει.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε κατεβασει το κεφαλι χαμηλα μπροστα.Σηκωσα το σωμα της και την εστησα καλα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην αρχη σιγα.Μετα ανεβασα ρυθμο για να χυσω.Αυτη εδειχνε να ποναει και να μην αντεχει δυνατο ρυθμο.Αυτη πηγε να τραβηχτει μπροστα.Την κρατησα απο τα κωλομερια και συνεχισα μεχρι να αρχισω να χυνω.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικολ ειναι μια ομορφη ιεροδουλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Δεν κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ομως ειναι σχετικα καλη και αρκετης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι ομως για χαλαρους ρυθμους και οχι για δυνατο γαμησι , ειδικα στα τεσσερα δεν αντεχει δυνατο σφυροκοπημα.Φαινεται ομως οτι ειναι καλος χαρακτηρας και σεβεται τον πελατη και θελει να περασει καλα ο πελατης.Πιστευω οι λατρεις των αδυνατων πιπινιων αξιζει να την δοκιμασουν.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xxxxxxxx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2017
Φιλαράκια απο οτι βλέπω στις κριτικες σου τα εχεις ξεμουνιασει τα πιπινια!!!εχεις πάρει μήπως και την Νάταλι απο Ιάσωνος 27 υπόγειο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1