Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35679
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τη Νάνσυ την είχα βάλει στο μάτι από τα Χριστούγεννα, όμως λόγω δουλειάς λείπω αρκετά από την Αθήνα και δε μπόρεσα να τη συναντήσω νωρίτερα.
Κανονίστηκε ραντεβού στο Πριβέ. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Εμφανισιακά πρόκειται για μια νέα κοπέλα με γλυκό πρόσωπο, σωματάκι με πιασίματα (παραπάνω απ' ότι φαίνεται στις φωτογραφίες, αλλά αυτό δε με ενοχλεί), μικρό στήθος και έναν ωραίο πεταχτό κώλο.
Αρκετά κοινωνική, πιάσαμε κουβέντα, είπαμε τα του προγράμματος. Έκανε μπανάκι, βγήκε, και ξεκινήσαμε παιχνίδι.
Στα του αγώνα είναι εντελώς διαφορετική από αυτό που βλέπεις καθώς εκεί που μιλούσες με ένα γλυκό κοριτσάκι ξαφνικά βγάζει έντονο πάθος. Αρκετά ρουφηχτά φιλιά και ωραία χαϊδέματα που κατέληξαν σε μία αριστοτεχνική πίπα. Στη συνέχεια τη γύρισα, της έβαλα λίγο δαχτυλάκι και μετά την έβαλα στα 4 όπου μείναμε σε εκείνη τη στάση (την οποία και κάνει πολύ καλά, βοηθάει ο ωραίος της κώλος σε αυτό) μέχρι την κατάθεση.
Στη συνέχεια χαλάρωμα, ντουζάκι και από τους δύο και ξεκινήσαμε κουβέντα περί ανέμων και υδάτων.
Συζητήσαμε για διάφορα θέματα, δεν είχα στο νου μου την ώρα και ξαφνικά μου λέει πέρασε μια ώρα, τι κάνουμε;
Εγώ εκεί έμεινα λίγο, καθώς ναι μεν δεν είχα στο νου μου την ώρα, όμως ήξερα ότι είναι άνετη κι εκείνη από κριτικές άλλων εδώ μέσα ενώ συζητήσαμε και ένα θέμα που είχε εκείνη απορίες.
Δε τη κατηγορώ για κάτι καθώς όντως η συμφωνία ήταν μίας ώρας, και παρά το γεγονός ότι είχα ορέξεις για ακόμη μία φορά δεν κρατούσα ούτε παραπάνω χρήματα αλλά και να είχα πάνω μου, δε θα πλήρωνα εκείνη τη στιγμή άλλα καθώς είχα ξενερώσει.
Ξαναλέω, με την κοπέλα είχαμε συμφωνήσει εξ' αρχής για μία ώρα, απλά όπως εξελίχθηκε με ξενέρωσε. Δε ξέρω αν θα τη ξανασυναντήσω σύντομα, σίγουρα όμως θα μείνει στα υπόψιν καθώς η συμμετοχή της στο σεξ ήταν πολύ καλή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
163
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, Quasimodo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2017
Φιλε αφου το μωρο ειναι δυνατο.επρεπε να το σκιζεις ολη την ωρα.κ οχι να πιασεις κουβεντα.εσυ φταις για την ξενερα.
22 Μαΐου, 2017
Τι σε ξενερωσε ακριβως τύπε? Μια ωρα ειχατε συμφωνησει, στην ωρα σε ρωταει "τι κανουμε?" Δηλαδη θα συνεχισουμε και δευτερη ώρα ή να φυγω?
Τι επρεπε δηλαδη, να καθισει να συζηταει μαζι σου κανενα τριωρο περι ανεμων και υδατων?
Ειλικρινα ρε φίλε δεν σε καταλαβα.
22 Μαΐου, 2017
Μα αυτό ξεκαθαρίζω, ότι είχαμε συμφωνήσει εξ αρχής για μία ώρα, δεν την κατηγορώ για κάτι. Εγώ δεν είχα το νου μου στην ώρα αλλά από εκεί και πέρα την ξενέρα την έφαγα, πως να το κάνουμε; Γιατί σου λέω πως στο τέλος με ρωτούσε για κάτι συγκεκριμένο που ήθελε να μάθει και της φάνηκα χρήσιμος. Τεσπα, δε κατηγορώ ούτε λέω για μαύρο κλπ, αυτή ήταν η εμπειρία μου και αυτή καταθέτω, χωρίς να προσβάλω ή να θίγω κανέναν.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3