Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατηφορισα στο Μεταξι γυρω στις 20.00 το βραδυ υστερα ακριβως απο 2 βδομαδες.Η κινηση ελαχιστη οσον αφορα τους Ελληνες λογω του αγωνα του Ολυμπιακου στο μπασκετ.Δεν μπορουσε να χει και κανεναν αγωνα κρικετ να παλουκωθουν και οι Πακι στα κοινοβια που ζουν 10-10 κανοντας εναλλαξ την πλυστρα,την μαγειρισσα και την πουτανα των υπολοιπωνΧμμμ;
Εκανα μια περατζαδα σε μερικα μπουρδελα.Στο Ιασωνος 46 αριστερα η πουτανα εκανε ελεγχο σε 2 μικροσωμους πακιMoney Mouth
-ποσο χρονων ειστε,12;Εμμμμ
-24 απαντησε ο πακι,να σου δειξω;και εκανε την κινηση να βγαλει απο το πορτοφολι του καποιο εγγραφοMoney Mouth
-παμε του ειπε ο αλλος.
βγαινοντας και γω μετα απο λιγο τους ειδα απ εξω και μου εκαναν νοημα οτι 'αυτη ειναι τρελη'Money Mouth.δυο γαιδαροι μαλωνανε σε ξενο αχυρωνα..Θυμός
Κατεληξα στο Λεωνιδιου 28,σχεδον στοχευμενα υστερα απο παροτρυνση συναγωνιστη,να δω και γω επιτελους αυτην την περιβοητη Ανιτα..
Η κοπελα εχει περιγραφτει αναλυτικα,ομορφουλα, καστανοξανθη,με πιασιματα.μελαχροινο δερμα,προσχαρη και χαμογελαστη.Ημουν μονος στο σαλονι και η τσατσα μου ανακοινωσε ακαποτο στοματικο με τελειωτικο στα μασταρια της.Εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο μπροστα δεξια δωματιο το οποιο η τσατσα μου παρουσιασε ως το 'βασιλικο 'δωματιοΕμμμμαριστερα απο το κρεβατι στον τοιχο υπαρχει και καθρεπτης για τους ενδιαφερομενους.κατα τα αλλα πολυ καθαρο και ανετο,με διπλο κρεβατι.
Οσο περιμενα καταλαβα οτι μπηκαν καποιοι σκουροδερμοι στο σαλονι στους οποιους η τσατσα ειπε'απλο προγραμμα,no kiss,no anal'.Eπιβεβαιωνεται οτι δεν βαζει ακαποτα πακικες ψωλες στο στομα τηςMoney Mouth
Με τα πολλα ηρθε η κοπελα και με βρηκε να καθομαι στο κρεβατι με ημισηκωμενη τσαπουΕμμμμ
Χαλαρη και ευγενικη.
-δεν σε εχω ξαναδει εδω
-ναι πρωτη φορα,εχω ακουσει πολυ καλα λογια για σενα
-θα δεις,θα περασεις ωραια.πως θες την πιπα;
-βαλε καποτα Ανιτα.
Αρχισε πριν μου βαλει καποτα να με φιλαει στο στηθος και στα ποδια,η αληθεια ειναι οχι για παρα πολυ χρονο.εβγαλε σουτιεν και το μαυρο στριγκακι,εβαλε καποτα και αρχισε να τσιμπουκωνει σε πλαγια σταση.Η πιπα της ηταν πολυ καλη και με διαρκεια.Επαιρνα ματι το μουνι της και την μαλλον δουλεμενηMoney Mouth της κωλοτρυπιδα απο τον καθρεπτη ενω ταυτοχρονα με το ενα χερι της επιανα τα μαλλια και με το αλλο της ανοιγα τα μουνοχειλα.Δαχτυλα δεν επιχειρησα να βαλω,η κοπελα εμπνεει ενα σεβασμο και δεν ηθελα να τη φερω σε δυσκολη θεση,ουτε της πιεσα το κεφαλι να τον παρει πιο βαθεια.Χουφτωνα ανετα ομως βυζια και γενικα παντου χωρις προβλημα.
Αφου η πιπα κρατησε αρκετα σηκωθηκα να την γαμησω.
-πως θες,στα 4;
-οχι μωρε,δεν ξαπλωνεις;
ναι,αμε,οτι θες και πηρε καλη σταση.κρεμα ειχε βαλει στο μουνι της πριν μπει το δωματιο.της τον φυτεψα στο μουνι με ανεση.οκ,το μουνι της ειναι δουλεμενο,συν την κρεμα,οχι υπερβολικη,δεν λες οτι γαμας και το πιο στενο μουνι αλλα οκ,οχι και κανα τουνελ.
την γαμουσα και με φιλαγε στο στηθος.Δεν θα αντεχα για πολυ ακομη,ουτε θα προλαβαινα να αλλαξω σταση,με τα απο λιγο με δυνατες πιστονιες αρχισα να χυνω στο μουνι της.
-καυλα χυνω
-χυσε καυλα..
εχοντας στραγγιξει της ειπα να μου βγαλει αυτη την καποτα.το εκανε και απο το πουθενα εβγαλε δυο υγρα μαντηλακια.που τα ειχε τοσην ωρα ρε πουστη μουΧμμμ;
την ευχαριστησα .της ειπα οτι θα πλυθω στον νιπτηρα και ειχαμε και καποια κουβεντα καθως δεν βιαζοταν καθολου να φυγει.ισα ισα εκανε αυτο που λεμε 'after sale service',εξυπηρετηση δηλαδη του πελατη μετα την πωληση.
Μου ειπε ξανα οτι δεν με εχει ξαναδει,της ειπα οτι την εμαθα απο καποιον αλλο(τον συναγωνιστη Εκλεκτικο τον οποιο και ευχαριστω),μου ειπε οτι πολλοι ερχονται συστημενοι απο φιλους τους και οτι δουλευει 6 χρονια στην Ελλαδα.
-μπραβο σου,εισαι πολυ σωστη επαγγελματιας και συμπαθητικη.ετσι κανεις πελατες.
-αυτο προσπαθω,αλλα δεν γινεται με ολους,αν ο αλλος ειναι τρελος ειμαι και εγω τρελη δειχνοντας οτι δεν σηκωνει και πολλα,και καλα κανει.τι θα εχει δει εκει μεσα μονο αυτη το ξερει..
Με χαιρετησε με ενα φιλι στο στηθος και αποχωρησε ευγενικα οπως ηρθε..
Η κοπελα αυτη σιγουρα οσον αφορα το Μεταξουργειο αποτελει εξαιρεση και σε υπηρεσιες αλλα κυριως σε συμπεριφορα.Μπραβο της.εγω δεν ξερω απο την αλλη αν θα ξαναπαω γιατι με αυτην την κοπελα ενοιωσα μια αντιφαση.Πολυ καλη σε οτι προσφερει αλλα θελω η πουτανα να ειναι πουτανα και οχι τοσο καλη καρδια γιατι νοιωθω οτι δεν ανηκει εκει.Και αν ανηκει ομως;και εν τελει ποια ανηκει εκει;
Δυσκολα ερωτηματαMoney MouthMoney MouthMoney MouthΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2017
Καλή κριτική και σωστά ερωτήματα μύστη ΚαπέλοΚαπέλο
21 Μαΐου, 2017
Ωραία αναλυτική σαφής και μεστή κριτική για την κοπέλα.Σε ρώτησε και το όνομα του συναγωνιστή από τον οποίο έμαθες για αυτήν;
Δ
Διαγόρας
22 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε krangΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
22 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω Διαγορα.οχι,δεν με ρωτησε κατιΚαπέλο
22 Μαΐου, 2017
Π[ροσκυνω τόν μέγιστο Προσκύνημα
24 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

AmjikΚαπέλοΚαπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6