Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782258
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτερη φορα στο μασαζιδικο, σημερα το πρωί λιγο πριν στις 11.00. Η Σονια (η Σοφη) ανοιξε την πορτα και μου εφτιαξε ενα εσπρεσακι.

Μεσα στην παρελαση:
Σονια (η Σοφι) στην ποτρα, 1.70μ, λεπτη, κοντα μαυρα μαλια, 40αρα, λιγο ψυχρη
Λια, 40αρα, απλο ντυμενη με τζιν και χωρις μακιγιαζ, λεπτη, κοντη 1.60μ, γλυγια πολυ χαμογελαστη με χαρισμα, 2.5 βυζαρια φτιαγμενα
Ιζαβελλα, καλο προσωπο, 20αρα, μακρια μαυρα ισια μαλλια, 1.70μ+, σχετικα λεπτη
Λιζα, 25 χρονων, ξανθια, ομορφο προσωπο, λεπτη και γυμνασμενο σωμα, τελεια βυζια
Ρανια, 30 περιπου, χαμογελαστη, ξανθια, 1.65μ, λιγο αφρατουλα με 3αρια βυζια
Τζενη, 20αρα, καλο πρόσωπο αλλα κουραστο αδιαφορα υφος, ισια καστανα μαλλια, ψηλη 1.75μ, λιγο αφρατουλα
Αννα, 20αρα, καστανα μαλλια, μέσο ύψος, λευκο δερμα

Ζητησα την Λια για μια ωρα μασαζ και στο δωματιο με προσφερε τεσσερα χερια. Μου ειπε οτι συνήθως το κανει μαζι την Ιζαμπελλα, Ρανια, η την αφεντρια. Ρωταω, "πια εινα η αφεντρια;;;" και η Λια απαντησε, "Η Ζανα". Μου συμπαθούσε παρα πολυ η Λια και την ηθελα μονη της μια ωρα αλλα... και ηθελα τεσσερα χερια λιγο πιο πολυ. Και ειχα διαβασει κριτικες στο εδω για ολες εκτος τη Ζανα. Δηλαδη η Ζανα ηταν λιγο ρισκο, αλλα στο τελος και ευγνομονώς πηρα 4 χερια.

Χωρος καθαρος και εκανα μπανιο.

Μετα μαζί την Λια, ηρθε η
Ζανα, 40αρα, 4αρια βυζια, λιγο ψυχρη στην αρχη, κοντοχοντρουλη (οσ μ'αρεσει), χειλη με σιλικονη, ξανθια ισια μαλλια, σφιχτο γκρι φορεμα στα καμπυλια της.

Στο μασαζ η Λια πηρε το σωμα μου απο τα ποδια και πανω, και η Ζανα μου επιασε το κεφαλι και κατο. Το κωλο και τα αρχιδια ηταν κοινοχρηστος χωρος. Και οι δυο κοπελες μου εδιναν πολυ καλο και δυνατο μασαζ με αρκετα καλα πονο. Η Λιa μιλουσε περισοτερα. Η Ζανα αναβενε για λιγο B2B με τα μεγαλα μαλακα βυζια της, και πολυ ευχαριστος ημουνα. Εκει ηταν το μονο ξενερωμα. Η Ζανα μυριζε ελαφρά απο σκορδο-- γελουσα λιγο μεσα μου... ολοι ανθροποι ειμαστε...και συνεχισα το ονειρο μου.

Η κοπελες γυρισαν το αρνακι. Πολυ υγρο στοματικο και γλωσσοφιλα, η μια πρωτα και μετα η αλλη. Ειχα ενα μουνι σε καθε χερι-- της Λιας εχει μεγαλα χειλια και ηταν ηφαιστειακή πηγή πολυ ζουμερη και της Ζανας εχει οραία σκληρο κλητόριδα. Η Λια έκανε και λίγο τιμπαγκινκ και στα αρχιδια. Ανοιξε η Ζανα προφυλακτικο, εβαλε στο δαχτυλο, και αρχισε μασαζ προστάτης σιγα σιγα και πιο δυνατα. Ακομα στοματικο και γλωσσοφιλα με πίεση στο προστάτη. Δευτερο προφυλακτικο και ανεβηκε η Λια καου γερλ με το ζουμερο μουνι της. Οι δυο εμπειρες γυναικες καταλαβαν χωρις να πω τιποτα, οτι ημουν κοντά να τελειωσω γιατι η Λια κατεβηκε και προσφερε τη γλωσα της, στοχο για σπερμοβωλια! ενώ η Ζανα άντλησε το πέος μου. Στο τελος, το μυς λεκανης κρατήσε και δαχτυλο και εκσπερμάτωση μαζι για το πιο eντονο συναίσθημα ποτε.

Η Ζανα εκανε ντους, εφυγε, και η Λια επλυνε λαδι απο το σωμα μου. Οραιο συζητηση με τη Λια για πολα θεματα για 10 λεπτα και δρομο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2017
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ζάνα
Fizzgiggious
Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
22
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Athens13, napoleonV1

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2017
ωραίος ο παίκτης. να σε ρωτήσω η Ζανα είναι η γνωστή Ζανα η καμιά καινούρια. κοπέλα
f21
f21
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1