Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από άπειρες κόντρες και διαμάχες με το γραφείο ας αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας....Σπασίκλας
Δεν υπήρχε κανένας λόγος να γράψω τίποτα για την κοπέλα όσο ήταν Θεσσαλονίκη, αφού αυτοί που αξίζουν να ενημερώνονται είναι 4-5 άτομα, ίσως λέω και πολλά. Ας τα πούμε τουλάχιστον για τους μπήχτες των Αθηνών. Και ας αποδείξω επίσης ότι δεν είμαι προκατειλημένος αρνητικά με το εν λόγω γραφείο και όπως τους τα έχω ξαναπεί δεν έχω κανένα λόγο να είμαι στην κόντρα μαζί τους. Ότι έχω γράψει τις προηγούμενες φορές ήταν η αλήθεια. Και επίσης τα καλά να λέγονται.

Πραγματικά κουκλίτσα η κοπελιά και σε κερδίζει με το που ανοίγει η πόρτα και σε υποδέχεται με ένα ζεστό χαμόγελο.
Αγγλικά ελάχιστα και καταφεύγει στο google όποτε θέλει να σου πει κάτι παραπάνω από "γειά". Από τη Μόσχα και αυτή, μέσα κέντρο, όχι περίχωρα....Χμμμ;

Κορμί ότι βλέπετε στις φωτό, κοντούλα βέβαια αλλά με τέλειες αναλογίες για το ύψος της, οι βυζάρες της να ξεχειλίζουν από το σουτιέν, σιλικονάτες αλλά πολύ καλή δουλειά, μεγάλες ρώγες, μέση δαχτυλίδι και ένα υπέροχο κωλαράκι που δυστυχώς δεν δίνει. Υπέροχο προσωπάκι με πολύ όμορφο χαμόγελο και κοντό μαλλί. Βασικά πολλές 25άρες θα ζήλευαν τέτοιο υπέροχο κορμί...Σπασίκλας, πού να μεγαλώσουν κιόλας...
Να αναφέρω ότι έχει μια αρκετά μεγάλη τομή από σκωληκοειδίτη, μην πάει κανείς και στραβογαμήσει πάλι επειδή δεν το ανέφερα, όσοι χαλιέστε μακριάααα μακριάαααα...Κουλ

Στα του αγώνα τώρα, μην περιμένετε extreme καταστάσεις, καθαρά gfe περίπτωση, αγκαλίτσες, βαθιά γλωσσόφιλα, και χάδια. Η κοπέλα δεν δέχεται με τίποτα το σπέρμα από το λαιμό και πάνω, εντάξει, δικαίωμά της και εξάλλου είναι και προφανές από τις υπηρεσίες που αναφέρονται, ή μάλλον δεν αναφέρονται. Για μένα τουλάχιστον δεν ήταν λόγος να χαλαστώ εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή αφού το περίμενα.
Απολύμανση της κρεατόβεργας πριν την πίπα, άντε το προσπέρασα και αυτό, αν και πρέπει κάποιος να εξηγήσει στα κορίτσια ότι δεν κάνει απολύτως τίποτα αυτή η μαλακία που μας ψεκάζουν, παρα μόνο να μας χαλάει τη διάθεση εκείνη τη στιγμή.
Πίπα αρκετά καλή αλλά μάλλον δεν πολυγουστάρει αφου εγκαταλείπει σχετικά γρήγορα και πρέπει να της πεις να συνεχίσει. Στο σεξ αρκετά θερμή και εκδηλωτική και παίρνει μπρος αρκετά εύκολα με λίγη σπάτουλα χαμηλά. Να αναφέρω εδώ και ένα κόκκινο σημάδι στο εφήβαιο το οποίο μάλλον ένα απλό σπυράκι ήτανε, τίποτα το ανησυχητικό, μάλλον από το ξύρισμα της περιοχής.

Αυτό που θα θυμάμαι για αρκετό καιρό είναι το στήσιμο στα 4, πραγματικά το έχει η κοπέλα, πρέπει να παραδώσει σεμινάρια στις υπόλοιπες για το στήσιμο και τη στάση του σώματος. Είναι και μικροκαμμωμένη, τη βάζεις κάτω και πραγματικά το απολαμβάνεις.Ναι!Ναι!Ναι!
Λόγω τρελής ζέστης ο δεύτερος γύρος δεν τελείωνε με τίποτα....πραγματικά στεγνώσαμε και οι δύο. Παρόλα αυτά η κοπέλα έκανε τα πάντα για να τελειώσω και δεύτερη φορά και να φύγω απόλυτα ικανοποιημένος, σεβόμενη τα λεφτά που πήρε, όχι σαν κάτι άλλες, αλλά ας μην τα αναφέρω ξανά. Τελείωμα και τις 2 φορές στο σώμα της, στα βυζιά, πάνω στον κώλο της, παντού, αλλά από λαιμό και κάτω είπαμε....Τα πάντα με χαμόγελο και καλή διάθεση.

Πραγματικά ευχαριστήθηκα τη συνάντηση μαζί της, αν και το service δεν περιελάμβανε κάποιες υπηρεσίες που πρέπει να είναι δεδομένες για τα λεφτά που δίνουμε, καθώς και για την εμμονή στην απολύμανση, για τα δεδομένα της Αθήνας η πλειοψηφία ίσως να θεωρήσει ότι έχει πολύ καλύτερες επιλογές αλλά στη φτωχομάνα η κοπέλα πρέπει να τα πήγε αρκετά καλά. Εγώ προσωπικά είχα διάθεση για gfe εκείνη τη στιγμή και πέρασα πολύ καλά αλλά ίσως άλλοι μπήχτες να θέλουν το κάτι παραπάνω και να μην συμφωνήσουν μαζί μου. Αυτό που πραγματικά σε κερδίζει είναι η φιλική συμπεριφορά της και η καλή διάθεση που δείχνει καθώς κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλά.
Στην εμφάνιση ήθελα να τα βάλω όλα 10άρια αλλά είναι υποκειμενικό, τρελαίνομαι για τα κοντά καυλοράπανα αλλά άλλοι μετράνε πόντο και ευρώ, οπότε πάλι δεν θα συμφωνήσουν μαζί μου. Εγώ πάντως ήθελα να τη φορτώσω στον ώμο και να την πάρω μαζί μου για πάντα.....ΚουλΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού