Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 00.10 . Βόλτα στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ αυτής ξεκινώντας απο Τροφωνίου , φτάνοντας πρός τα εδώ είδα ότι ο οίκος είναι ανοιχτός (σε άλλο σαιτ στο προγράμμα του μαγαζιού φαινόταν ότι δεν υπάρχει κοπέλα Τρίτη βάρδια)ανέβηκα τα σκαλιά η υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα 5 μέρες στο μαγαζί την Αλεξάνδρα από την Ρωσία(πολύ Ρωσία ρε παιδιά...).
Μετά από λίγο ήρθε στο σαλόνι μια ξανθιά κοπέλα με μαλλί μακρύ καρέ , μετρίου αναστήματος νταρντάνα αλλά με σφιχτό κορμί κωλάρα χορταστική και 20.5-3άρια βυζιά. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Εννοείται ότι δεν το σκέφτηκα και αποφάσισα να την δοκιμάσω , όπως έχω ξαναπεί καλά τα στανταράκια αλλά για μένα δεν έχει νόημα να κινείσαι σε αυτόν τον χώρο αν δεν δοκιμάζεις.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο είπε και αυτή ότι είναι από Ρωσία 21 ετών , ελληνικά μιλάει και καταλαβαίνει σχετικά καλά . Την πλησίασα και για αρκετή ώρα ασχολήθηκα με τις βυζάρες της και την κωλάρα της , δεκτική σε χουφτώματα άφησε να τις τρίψω και το μουνάκι . Από συμμετοχή λίγα πράγματα , πιο πολύ ακολουθούσε , ξάπλωσα , περιορίστηκε στο να μου γλύψει λίγο τις ρόγες και να χαϊδεύει τον πούτσο μου.
Ερώτηση για προφυλακτικό , με σκούπισε με μωρομάντιλο και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα σχετικά καλή αλλά ολίγον τι μονότονη , θα μπορούσε και καλύτερα . Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την πήρα πισωκολλητά στα όρθια με τα χέρια της να στηρίζονται στον καθρέπτη , μετά από δική της πρωτοβουλία έσκυψε και έβαλε τα χέρια της να στηρίζεται στο πάτωμα συνέχισα να την γαμάω έτσι για λίγο , μεταφορά στο κρεβάτι όπου για κάνα λεπτό την πήρε ανάσκελα , εδώ ανταλλάξαμε και μερικά φιλιά αλλά πεταχτά, της είπα να γυρίσει και να στηθεί στα τέσσερα , το έκανε , τώρα έγλυψα πρώτα το μουνάκι της και ύστερα την κωλοτρυπίδα της όπου την ρώτησα αν την δίνει αλλά απάντησε όχι , συνέχισα ενώ όταν έφτασε η ώρα να τελειώσω βρέθηκα σε δίλημμα να αδειάσω στην κωλοτρυπίδα της ή τα βυζιά της , τελικά την γύρισα και έχυσα στα βυζιά της.
Σηκώθηκε πλύθηκε και αργά αργά φόρεσε το στρίνγκ της , σχεδόν περίμενε να ντυθώ και εγώ ... με χαιρέτησε και έφυγε όταν άκουσε ότι μπήκε πελάτης στο μαγαζί. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκαπεντάλεπτο , από προκαταρκτικά λίγα πράγματα όπως και η συμμετοχή της , πίπα άνω του μετρίου , το δυνατό της σημείο ότι δεν βιάζεται καθόλου και είναι δεκτική στο να ακολουθεί οδηγίες . Μια χαρά κατάθεση που αν τύχει δεν θα πω όχι στο να την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.080
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού