Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...χθες ντοπαρίστηκα με τανδαλαφίλη για μια μαθηματικοποιημένη πνευματική δραστηριότητα αλλά η επίδραση της κράτησε μέχρι σήμερα ...η αναστάτωση απο την εγκεφαλική αγγειοδιαστολή έψαχνε λύτρωση σε ένα καμπυλώδες δεκτικό συμμετοχικό θηλυκο αντικείμενο ...αλλά δυστυχώς τιποτα δεν ικανοποιησε τις ορέξεις μου παρά τα 10+ χιλιομετρα που αναγκάστηκα να σερνω το σαρκιο μου στην πιατσα ...τι λιοσίων , τι φυλής ( η παιδική χαρά του διδασκάλου με τα νεαρά άβυζα κόκκαλα ) , τι αλκιβιάδου ...τιποτα ...την υστατη στιγμή πηγαινω μετάξι ...όπου τα ηχητικά κυματα της λέξης "ναταλί" εξέκριναν απο το λιμβικό μου λίγη ντοπαμίνη! ...είναι το γνωστό γκίλφ με το ιδιάζον πρόσωπο και την εκσεσημασμένη δεκτικότητα στις καυλες σου ...άρχισα μια ανενόχλητη λειχία στους κρεμάμμενους πλέον μαστούς της που ο χρόνος καθισταται αμείλικτος στον συνδετικο ιστό τους κάνοντας τον λιπώδη ιστό να υποκυπτει στην βαρύτητα ...τελοσπάντων ...παραλληλα μου χαιδευε τους τέστεις και ύστερα η ναταλί επιδώθηκε σε μια υγρή ακάλυπτη πεολειχία με εμένα να ανταποδίδω με το ίδιο νομισμα στρεφόμενος ταυτοχρονο στο αρωματισμένο και ευγευστο αιδοιο της το οποιο τόσο γεναιόδωρα μου πρόσφερε σε στάση 69 ...ύστερα ανέβηκε απο πάνω μου όπου κάρφωσε μέσα της το διογκωμένο πεοεντέριό μου και πηρε μια σταση τέτοια που οι διεισδυσεις να ειναι πιο βαθιές ...ύστερα με κατέλαβαν τα κυνικά μου ένστικτα και έτσι την έθεσα στην εν λόγω στάση όπου την έκρουα εκ των όπισθεν μέχρι την σπερματέκκριση η οποια συμπαρεσυρε το εγκεφαλικο συνουσιοπιοειδές δημιουργώντας ένα άισθημα βαθιας ικανοποιήσης ...ίδιως αν ανα λογιστεί κανεις ότι το κόστος ήταν απλά ένα ροζ χαρτάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, marseille και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2017
Είσαι πολύ δύσκολος τελικά αρχοντόπουλο...Καπέλο
20 Μαΐου, 2017
Τα σέβη μου στους Κυρίους .
Δάσκαλε μην ξεχνάτε οτι ο άοκνος οδοιπόρος των πορνοδιαδρομών πρέπει να βρίσκεται πάντα σε μια ακαθόριστη εγρήγορση .

Εγω απλά κτυπώ πολύ στοχευμένα , στα όρια της παρακμιακής ηδονής και ενίοτε δυσμορφικής οταν βρίσκομαι σε αναζήτηση "συμπαντικής μήτρας" προκειμένου να εισπράξω ΤΟ ψίγμα της ικανοποίησης .
Καπέλο
20 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύριε Πρύτανη πρέπει οπωσδηποτε να επαναλάβουμε πορνοφιλοσοφικό καφεδάκι με διδάσκαλο και αν θέλετε συνεχίζουμε σε στριπικό ηδονισμό Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3