Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μην βλέποντας κάτι αξιόλογο για τα γούστα μου το μάτι μου έπεσε στην συγκεκριμένη κορασιδα. Απο τις εικόνες ήδη με εντυπωσίασε, αλλά αυτό είναι θέμα μάρκετινγκ,  εμένα με ενδιαφέρει το μενού αλλά και να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Η πρώτη εντύπωση μόλις την ειδα, είπα από μέσα μου τι θεογκόμενά είναι αυτη. Πρόσωπο εφάμιλλο των φωτογραφιών με νάζι και όρεξη για παιχνίδι, με κατάμαυρα μακριά μαλλιά  και κορμοστασιά αλογισια. Φορούσε κάτι απλά ρούχα με σφιχτό μπούστο που ξεχειλιζαν τα ωραία στήθη της, πολύ καυλα. Αφού πέρασα το πρώτο σοκ προσγειώθηκα, η γκόμενά όπως προείπα ήρθε ευδιαθετη και με όρεξη, καθίσαμε μιλήσαμε στην Αγγλική για διάφορα θέματα πολύ καλός χαρακτήρας πράγματι, ηλικιακά την κάνω γύρω στα 26 με 28 και όχι στα 22 όπως λένε τα στοιχεία του γραφείου. Έπειτα το μωρό πάει για ντουζ, περιμένοντας να έρθει είπα από μέσα μου αποκλείεται κάποιο ψεγάδι θα έχει η γκόμενά αποκλείεται να είναι τόσο τέλεια. Έρχεται με μια τυλιγμένη πετσέτα, μου τρέχουν τα σάλια σαν μικρό παιδί να ξετυλίξει το δώρο του. Έρχεται κοντά μου νιώθω την ανάσα της, με ακουμπάει με τα χείλη της, έπειτα με την γλώσσα της πολύ ωραίο και αισθησιακό το φιλί της. Είμαι πράγματι στα ουράνια, σιγά σιγά το μωρό γδύνεται πολύ πολύ ωραίο σώμα με τα σωστά κιλά και δύο διδυμακια απίστευτα, αν και φτιαχτα έχουν απίστευτο σχήμα και μέγεθος 3+ ( το γραφείο κάνει λόγο για φυσικά στήθη είναι λάθος) ξενερωσα για λίγο διότι πίστευα ότι ήταν φυσικά αλλά αυτό στην συνέχεια δεν έχει καμία σημασία. Το στοματικό της αν και με χρήση χεριού έχει ωραία αίσθηση και αυτό οφείλεται στα σαρκωδει /φτιαχτα ίσως χείλη της αλλά και την χρήση της γλώσσα στα σωστά σημεία. Άρχισα να την γλειφω και η γκόμενά να ανταποκρίνεται με Φωνούλες και νιαουρισματα Γλώσσα δεν μου έχει τύχει ποτέ, απίστευτο. Άρχισε από την καυλα της να πιπιλαει τα δάχτυλα των χεριών της να τρέμει, δείχνοντας μου ότι γουστάρει. Ακολούθησε πότε GFE ρυθμός διαβάζοντας με και εναλλαγή σε PSE με τον ιδρώτα να ρέει στα κορμιά μας να τυλίγεται γύρω μου και η γκόμενά να ακούγεται σε όλο το τετράγωνο με ουρλιαχτά και φωνες.
Γίναμε ένα πραγματικα σώμα και πνεύμα από τις σπάνιες φορές που πληρώνω για υπηρεσίες sex και να ανταποκρίνεται στα λεφτά που δινω. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, xlm, CrazySpy και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2017
Για μια ακομη φορα...εγραψες αδερφε Καπέλο

Υ.Γ...'η γκόμενά να ακούγεται σε όλο το τετράγωνο με ουρλιαχτά και φωνε'...αν παρεις την αραβονιαρα μου θα ακουγεσε μεχρι εδω...Γερο-μύστης
17 Μαΐου, 2017
Άψογος!!Καπέλο
17 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
η δικιά σου είναι Παιγνιδιάρα και χαδιάρα
18 Μαΐου, 2017
Σε ποιο ξενοδωχειο την πηρες φιλε; Μεγάλο χαμόγελο
19 Μαΐου, 2017
ειναι όντως 1.75 παικτη?
19 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Prive.... πάρε καλες ωτοασπίδες μαζί σου θα τις χρειαστείς, πίστεψε με
20 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε περίπου αυτό είναι το ύψος της
21 Μαΐου, 2017
https://www.mamba.ru/mb1571183086#/closed
21 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιος ο piloforiΝαι!
25 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο αρχείο έχεις βρε!!! Γλώσσα
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10