Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Sex Studio 53102
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ντομινίκ 20 χρονων απο Ουγγαρια το μωρο,καστανοξανθο με ομορφη και χαριτωμενη φατσουλα,μικρα στητα βυζάκια και αφράτο σφιχτό κωλαράκι με πολύ λευκή επιδερμίδα.Απόψε είναι η 2η νυχτα της στη δουλειά,μου'κανε πολλά νάζια στο σαλόνι οπότε ειπα να δοκιμάσω με 50ε για 69 με γυμνό τσιμπούκι.

Με την εισοδο της στο δωματιο ηταν καπως ντροπαλη και περιμενε μαλλον απο μενα να ανοιξω το προγραμμα σαν πιο εμπειρος οσο να'ναι Σπασίκλας...Σηκωθηκα ορθιος μπροστα της,την ειπα κανα δυο μαλακιες τι γλυκεια και ομορφη που εισαι,την χαϊδεψα τα μαγουλακια λιγο,εδειξε οτι γουσταρει το χαμουρεμα οποτε την εριξα στο κρεβατι και επεσα πανω της...εβγαλε το σουτιεν να ρουφηξω τα μικρα βυζακια της,τη ρουφουσα και τον λαιμο δυνατα,αυτη απο κατω μου επαιζε τον πουτσο σιγα σιγα αρχισε να μουγκριζει κιολας οποτε τη φιλησα και στο στομα δαγκωντας τα χειλη της αλλα χωρις γλωσσα...
Εβγαλε και το βρακι της οπου την εκανα το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο στο μουνακι αν και δεν ηθελε και λιγο γκρινιαξε αλλα αυτο ειναι θεσμος πλεον και σαν καινουρια επρεπε να το δεχθει για να παρει το βαπτισμα του πυρος Γερο-μύστης

Ξαπλωσα για πιπα οπου ηταν καλη και εμπειρη σ'αυτο,επιανε τον πουτσο με ευλαβεια και σεβασμο τον εβαζε στο στομα αργα και εκανε βαθια μπουκωματα που κατεληγαν με τη σωστη πιεση στο πουτσοκεφαλο και εβγαζε και ωραια μουγκρητα ευχαριστησης...την εριχνα και κατι χαλαρες σφαλιαριτσες στο μαγουλο και χαζογελουσε...
Μετα ξαπλωσε διπλα μου και μου εγλειφε τις ρωγες και μου επαιζε τον πουτσο που ηταν ηδη καγκελο...
Την εστησα στα 4 για να απολαυσω την ομορφη σφιχτή κωλοτρυπίδα της,την εγλειψα δυνατα με μανια,αυτη βογγουσε απο καύλα οποτε την τραβηξα και δυο δυνατές σφαλιάρες στα κωλομάγουλα...την εφτυσα κιολας στη σουφρα και προσπάθησα να τη βάλω κωλοδάχτυλο αλλα τραβηχτηκε.Νταξει μωρο ειναι ακομα μη τα θέλουμε και όλα απο την πρωτη μερα...

Πρωτη σταση αφου γρασαρε το μουνι της αυτη απο πανω οπου γαμηθηκε πολυ δυνατα με βαθια καθισματα να τον παιρνει ολον μεσα,καυλωσε για τα καλα και γρηγορα ενιωσα την υγρασια του μουνιου στα αρχιδια μου.Καποια στιγμη κουραστηκε και λαχανιασε και μου ζητησε να αλλαξουμε...Πισωκολλητο με φοβερο στησιμο και ανοιγμα του κωλου της,ηταν φουλ καυλωμενη οποτε ειπα να μην τη λυπηθω και με το που της τον εχωσα αρχισα δυνατο σφυροκοπημα τερμα μεσα πιανοντας της δυνατα απο τους ωμους αλλα και πολυ δυνατες κωλοσφαλιαρες ενδιαμεσα...Καναμε και λιγο ξαπλωτο πισωκολλητό και μετα την εβαλα απο κατω για να βλεπω την ομορφη φατσουλα της...
Τη γαμησα χαλαρα στην αρχη αλλα σιγα σιγα ανεβασα ρυθμο και της εριχνα δυνατα,βογγουσε με κραυγες και πηρε το χαμένο βλέμμα,μουσκεψε εντελως το μουνι της και σε συνδυασμο με το τζελ που ειχε βαλει καπου με εκαναν να χασω την αισθηση του μουνιού της...τελοσπαντων συγκεντρωθηκα εκανε κι αυτη την υπομονη της αν και λιγο μου γκρινιαξε για το χρονο και τελικα την εχυσα πολυ δυνατα στη μουναρα της με πολλα τιναγματα πανω της...Μειναμε για λιγο ετσι αγκαλιτσα,ειχαμε γινει μουσκεμα και οι δυο...σηκωθηκε και ντυθηκε χαλαρα με ρωτησε αν μου αρεσε και αν θα ξαναπαω,μερικα ναζια ακομα και αποχωρησε

Συμπερασμα...μου αρεσε τελικα ηταν δυνατο γαμησι.Αυτες οι πολυ μικρες συνηθως ειναι μεγαλο ρισκο αλλα εδω φαινεται οτι εχουμε ενα ταλεντακι.Πολυ ορεξη για πουτσο,εμπειρη στο σεξ,θελει να σε ικανοποιησει και δε λυπαται τις καυλες της...λειπει βεβαια η επικοινωνια αλλα αν μεινει και μαθει λιγο τα ελληνικα θα διορθωθει.Εμφανισιμο κοριτσακι ό,τι πρεπει για τους πιπινοφαγους και νομιζω ανετα θα ξαναπήγαινα κάποια στιγμή στο μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντομινίκ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Muckenthaler, Blastbeat208, GALLAS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2017
Πράγματι είναι έτσι όπως τα γράφεις φίλε al,Γλώσσα η μικρή το έχει και φαίνεται να το απολαμβάνει κιόλας, πριν λίγο ήμουν και εγώ εκεί, δύο δωμάτια γεμάτα, μπήκα στο τρίτο και ευτύχησα να πάρω αυτί και τον προηγούμενο συναθλητή μιας και τα βογκητά της κοπέλας ακουγόταν λες και ήταν μεσ το δωμάτιο, Γλώσσα με έφτιαξε ακόμη περισσότερο αυτή η φάση και όταν ήρθε η σειρά μου την γάμησα κι εγώ πολύ δυνατά, κρατάω το τέλειο στήσιμό της στα τέσσερα και η θέα ήταν ωραία βλέποντας την μέσα από τον πανοραμικό καθρέπτη έτσι στημένη τέλεια όπως ήταν, έρχοντας αβίαστα το τέλος μέσα σε κτηνώδεις κραυγές. Λογικά η μικρή θα γράψει ιστορία.Κατσικογάμης
22 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2