Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325945
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι στύσεις που μου προκάλεσε η αγαμία της γκόμενάς μου καθώς και ο αρνητισμός από διαφωνία μαζί της με έστειλαν και πάλι στις αμαρτωλές οδούς. Το δίλλημα ήταν Αφροδίτη πάνω από τον Καλιγούλα ή Εμμανουέλα. Την Αφροδίτη την έχω πάρει μερικές φορές και μου αρέσει, αλλά είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο. Η Εμμαωουέλα λοιπόν είναι μια σχετικά ψηλή γυναίκα, καστανή αν θυμάμαι καλά με πολύ όμορφο πρόσωπο και υπέροχο σώμα, διακοσμημένο με πολλά τατουάζ,ειδικά χαμηλά στη πλάτη και στο έξωμέρος της δεξιάς γάμπας. Επίσης έχει piercing στο αριστερό φρύδι. Ξεχωρισε στο σαλόνι για τα εκπληκτικά βυζιά της. Τελικά είναι με σιλικόνη, αλλά το εμφυτευμα είναι μικρό και το καταλαβαίνειςς μόνο αν το πιάσεις. Στο δωμάτιο είναι αρκετά καλή. Τριφτικέ αρκετή ωρα πάνω μου, και με τα βυζιά της και με το σώμα της. Εβαλε προφυλακτικό με το στόμα, και ξεκίνησε μια καλή πιπα με ρυθμό και αρκέτη διάρκεια. Την έφερα από κάτω, στα 4 και από πάνω όπου και τελειωσα. Δεκτική, με διάθεση να με ικανοποιήσει. Και λίγο social μετά. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, θα τη ξανατιμήσω, αν τη πετύχω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
776
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, travestolagnos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού