Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έρωτας
Η Κατερίνα είναι μία ψηλή ξανθιά γεμάτη Πολωνέζα με έκφυλο πρόσωπο πολύ διαχυτική με 4άρια στήθη. Έχω ξαπλώσει στο κρεβάτι και την περιμένω κοιτώντας γύρο, το δωμάτιο δεν υπάρχει τίποτα το αξιόλογο εκτός από το ερκοντίσιον που έδινε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα. Σε λίγο ακούω τα τακούνια της ανοίγει η πόρτα γεια σου μωρό μου, μου λέι τι κάνεις ... ενώ ξαπλώνει δίπλα μου ... με τα νύχια της απαλά με χαϊδεύει προσπαθώντας να μαντέψει αν αυτό μου αρέσει , ύστερα σκύβει και μου γλείφει τις ρόγες μου ενώ με το άλλο χέρι αρχίζει να μου χαϊδεύει τα πόδια λίγο πιο κάτω από τα αρχίδια. Μου το παίρνει στο στόμα χωρίς προφυλακτικό - αφού πρώτα έχει ρωτήσει - με αργό ρυθμό, πότε ρηχά και πότε βαθιά, σιγά σιγά την φέρνω ανάμεσα στα πόδια μου για να μου παίζει και τα αρχίδια ταυτόχρονα με τα βυζιά της. Ύστερα μου φοράει προφυλακτικό και την βάζω να κάτσι από πάνω μου , και ενώ την κράταγα από τα βυζιά χόρευε πάνω στο καυλί μου γρήγορα , μερικές φορές σταμάταγε και κουνιόταν αργά κυκλικά και με δύναμη σαν να προσπαθούσε να χωρέσει και τα αρχίδια μου μέσα της .... αυτό με τρέλανε και άφησα τα βυζιά της και την έπιασα από την μέση και τα κολομέρια .... ναι μωρό μου έτσι μου είπε ... αλλαγή στάσης , στα τέσσερα και την κολοτρυπίδα έτοιμη να με υποδεχτεί , οποία ευχαρίστηση !!! να την χτυπάω ανελέητα και αυτή να ανταποκρίνεται με βογγητά , κρατήθηκα για να μην χύσω γιατί ήθελα να χύσω στο στόμα της . Την έβαλα πάλι ανάμεσα στα πόδια μου , να μου τρίβει με τα βυζιά της την πούτσα μου και μετά στο στόμα, να τον παίρνει μόνο με το στόμα , πολλές φορές μέχρι που έχυσα . Σηκώθηκε και πήγε στο νιπτήρα σκουπίστηκε και ήρθε πάλι λίγο κοντά μου. Με ρώτησε τι κολόνια φοράω και σχολίασε ότι της αρέσει οι πελάτες να είναι καθαροί έτσι γίνονται πιο ελκυστικοί . Εγώ πέρασα αρκετά καλά και θα ξαναπάω......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, diaithil1975, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού