Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δυστυχώς δεν είδα τη κριτική του συναδέλφου πριν πετάξω ενα 20ρικο στα σκουπίδια!

Απαράδεκτη γύφτισσα η Εμυ. Καυλωσα με το χαμογελαστό παιχνίδιαρικο σαλονιασμα της και πέρασα με την ελπίδα να κάνω ενα γλειφοκωλι στο (όμορφο ομολογουμένως) κωλαράκι της.

Αμ δε!

Μπαίνει στο δωμάτιο με κατεβασμένα μούτρα (στο σαλόνι ολο γλυκά και χαμόγελο) και οταν τη ρωτάω "ολα καλα" λεει "οχι καλα* και αρχίζει να γκρινιάζει για την αναδουλεια. "Ιταλια καλα εκει εχει λεφτά" λεει η γύφτισσα και εγω εύχομαι να πας γρήγορα ρε φολα!

Στηνετ στα τέσσερα και καλα να με καυλώσει αλλα στην ουσία γιατι βαριέται... Κανω πως παω κοντα α γλυφομούνιασω αλλα παίρνω τη μυρωδιά της απλυσιας στη μουρη (συγκεκριμένα κωλιλα). Πρώτο ξενερωμα.

Κανω λιγο αερογλυφομουνι ετσι "να μη τη προσβάλλω" και μετα προτείνω να της το δώσω πιπα. Λεει "οχι χωρίς καποτα" λες και το στομα σου ειναι καθαρο μωρή λέω απο μεσα μου. Βαζει καποτα και παει να το βαλει στο μουνι της στα τεσσερα. είναι εμφανες οτι βαριέται να κανει πιπα και λεω δε γαμιέται θα προσπαθήσω ετσι (με στηση 50%) να το βαλω.

Μπαίνει γιατι το βρωμομουνο της δεν ειναι καθολου στενό και κανω δε κανω 10 πουτσιες και μου λεει "ελα μωρο μου ελα" με προτροπή να τελειώσω! Αν είναι δυνατόν...2 λεπτα και αν ειμαι στο γαμήσι ολα μαζι!

Αρχίζω και τα παίρνω και της λεω να μου το παίξει μπας και χυσω, γιατι με την ξενερα άρχιζε να μου πέφτει! τη βάζω διπλα μου και μου το παίζει με παρατηρήσεις να μη βάζω δάχτυλα στο βρωμομουνο της.

Χύνω με λιγο μαλακια και λιγο απο το σπερμα παει πανω στα βυζιά της, αυτη σηκώνετε με ανεση και τα σκουπίζει στη κουρτίνα!!!!!! Μιλαω σοβαρά! Στη βρωμερή κουρτίνα του (βρώμικου γενικά) δωμάτιου που παιζει να μην έχει πλυθεί ποτέ!!!

Μακριά παιδια, η τύπισσα δεν εχει καταλάβει πως βγαίνει το χρήμα και δε σέβεται καθόλου τα λεφτά και το χρόνο σας (ούτε και την υγεία σας αφού δε πλένεται)

Μαύρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμυ
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nobodyelsebutme, nikos708 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού