Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 00.40 . Μετά την διπλή χαρά από την πρόκριση του Ολυμπιακού στο final four αλλά και την νίκη της Ρεάλ επι της Ατλέτικο κατέβηκα βόλτα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου. Ανέβηκα τα σκαλιά και ο οίκος είχε κόσμο μέχρι την πόρτα... Η υπηρεσία είπε ότι δουλεύει η Βάνα να περιμένουμε να την δούμε. Μετά από μερικά λεπτά βγήκε από το δωμάτιο με γρήγορο βηματισμό και ξυπόλητη μια μελαχρινή μαυριδερή γυφτορουμάνα με ωραίο πρόσωπο, κανονικό ωραίο κορμί ακόμα πιο ωραίο κωλαράκι 2-2.5άρι βυζί και τατού στο αριστερό στήθος , ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα . Οι περισσότεροι στο άκουσμα ότι έχει να μπει και σε άλλο δωμάτιο έφυγαν , έμεινα μόνο εγώ και άλλος ένας πιτσιρικάς.
Μετά από ώρα και αφού άδειασε δωμάτιο πλήρωσα για να την δοκιμάσω. Φρεσκαρίστηκα όπως πάντα και την περίμενα. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε στο δωμάτιο ξυπόλητη αλλά και αλαφιασμένη...μίας και πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο ενώ δούλευε και διπλοβάρδια. Μιλάει λίγο ελληνικά και κάποια αγγλικά , είπε ότι είναι από την Ρουμανία 21 ετών . Έβγαλε τα εσώρουχα της και τα πέταξε στο κρεβάτι , την πλησίασα και την αγκάλιασα , έδειχνε αρκετά κουρασμένη και όταν της έτριψα λίγο τους ώμους και τον αυχένα έδειξε ανακουφισμένη...
Πήγαμε στο κρεβάτι , ξάπλωσα κάθισε δίπλα μου , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και τον χάιδευε ενώ μου έδωσε και μερικά φιλιά στον λαιμό , αυτά ήταν όλα τα προκαταρκτικά. Έγλυψα λίγο τα βυζιά τις και χούφτωσα τα ωραία κωλομέρια της και μου έδειξε να μου περάσει το προφυλακτικό .
Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα με αρκετό χέρι , άγαρμπη με λίγο δόντι αργή και ρηχή , την σταμάτησα και της είπα να ανέβει από πάνω μου , όντως με καβάλησε αλλά δεν έκανε τίποτα περίμενε να τα κάνω όλα εγώ , δεν με χάλασε , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου ενώ αυτή είχε κλείσει τα μάτια της και ήταν έτοιμη να την πάρει ο ύπνος... Αλλαγή στάσης , την έστησα στα τέσσερα , καλό στήσιμο και ωραίο θέαμα την πήρα για λίγο πισωκολλητά ενώ χούφτωνα τα βυζιά της , την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της ή στα κωλομέρια της αλλά δεν έδειξε να καταλαβαίνει...Συνέχισα να την παίρνω πισωκολλητά μέχρι που έχυσα .
Σηκώθηκε βιαστικά βιαστικά φόρεσε τα εσώρουχα της και γρήγορα έφυγε για τον επόμενο πελάτη χαιρετώντας με κουνώντας το χέρι της .Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο . Δεν ξέρω αν ήταν έτσι λόγω κούρασης αλλά είχε μηδενικά προκαταρκτικά μετριότατη πίπα και μικρή συμμετοχή για να μην πω μηδενική , πάντως ωραίο κορμάκι , ένα απλό ξεφόρτωμα που απλά θα σε κάνει να ψάξεις και για δεύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Βάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.028
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού